توزیع زینک دولتی میان چاپخانه‌داران و لیتوگرافان به دستور وزارت ارشاد

مدیرعامل تعاونی لیتوگرافان تهران از توزیع زینک دولتی میان چاپخانه‌داران دارای لیتوگرافی و لیتوگراف‌ها به دستور وزارت ارشاد خبر داد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی ،‌ از توزیع زینک دولتی میان لیتوگرافان و چاپخانه‌داران دارای واحد لیتوگرافی در تهران و سایر استان‌های کشور به دستور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و گفت: معاونت فرهنگی وزارت ارشاد اخیراً تصمیم گرفت که به هر چاپخانه‌ دارای لیتوگرافی و لیتوگراف‌های تهران 300 زینک دو ورقی و استان‌ها 200 زینک دو ورقی توزیع کند،‌ بر این اساس حجم زیادی از این زینک‌ها توسط تعاونی تامین شد.

وی ادامه داد: این زینک‌ها در دو قیمت 10 هزار و 90 تومان و 11 هزار و 400 تومان است. همه استان‌های کشور جز مرکزی‌، فارس،‌ هرمزگان‌، خراسان شمالی‌ و البرز زینک‌های خود را دریافت کرده‌اند‌، البته در اختیار تعاونی‌‌ها و اتحادیه‌های استانی قرار گرفته و قرار است از سوی آن‌ها توزیع شود. 5 استان باقی مانده نیز ما حواله‌ها را صادر کرده‌ایم، اما نیامده‌اند بگیرند.

شجاع ادامه داد: از ابتدای واردات زینک دولتی تاکنون ما نزدیک به یک میلیون ورق زینک دولتی در 27 سایز برای مطبوعات،‌ ناشران،‌ چاپخانه‌داران و لیتوگرافان توزیع کرده‌ایم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.