۱۲ جاده کشور "برفی" است

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از بارش برف در ۱۲ جاده کشور خبر داد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ محیط زیست و گردشگری، سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: در حال حاضر در اغلب محورهای قم، لرستان، برخی از محورهای استان مرکزی و تهران شاهد بارش باران هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تصریح کرد: در محورهای اراک ـ قم، اراک ـ فرمهین، ارک ـ توره، الیگودرز ـ اصفهان، بروجرد ـ اراک، خرم‌آباد ـ درود، ارتفاعات کرج ـ چالوس، هراز، فیروزکوه، قم ـ سلفچگان، سلفچگان ـ اراک و اراک ـ تفرش شاهد بارش برف هستیم.

وی خاطرنشان کرد: در اغلب محورهای همدان، آذربایجان غربی، اصفهان، خوزستان، لرستان و مرکزی مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید برای راننده وجود دارد.

به گفته این مقام پلیس راهور ترافیک نیز در آزادراه قزوین ـ کرج و کرج ـ تهران از محدوده پل فردیس تا گرمدره در مقاطع مختلف سنگین و نیمه‌سنگین و در مسیر جنوب به شمال جاده کرج ـ چالوس از ابتدای محور تا کیلومتر چهار، سد کرج و تونل شماره پنج نیمه‌سنگین است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.