یکی از عوامل ضرب و جرح "هانی کرده" بازداشت شد

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت از بازداشت یکی از عوامل ضرب و جرح گنده‌لات معروف پایتخت خبر داد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث، به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ سعید راستی با اعلام خبر بازداشت یکی از عوامل ضرب و جرح گنده‌لات معروف پایتخت، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی درگیری و ضرب و جرح یکی از گنده‌لاتهای معروف تهران در خیابان وحدت اسلامی، بلافاصله مراتب در دستور کار مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت.

رئیس مرکز عملیات  پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ تصریح کرد: در پایش اطلاعاتی و بررسی دوربینهای مداربسته محل وقوع جرم، هویت یکی از متهمان شناسایی و پس از اخذ دستور قضایی، مأموران پلیس موفق شدند بامداد روز گذشته این فرد شرور را  در مخفیگاهش در حوالی نارمک دستگیر کنند که وی برای ادامه تحقیقات به پلیس امنیت عمومی انتقال یافت.

وی با بیان اینکه تلاش پلیس برای دستگیری سایر همدستان وی ادامه دارد، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: پلیس اجازه قدرت‌نمایی و اخلال در نظم عمومی به هیچ فردی نخواهد داد و با هماهنگی مراجع قضایی با مخلان نظم و افراد خاطی برابر قانون برخورد می‌کند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.