آذربایجان شرقی قطب تولیدی ایران است/ بررسی مسائل دستگاه قضا

تبریز- رئیس قوه قضائیه با اشاره به وجود ظرفیت ها و پتانسیل ها در آذربایجان شرقی گفت: آذربایجان شرقی قطب تولیدی ایران است.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس سیاسی امروز نیوز؛ امام و رهبری ، آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز پنج شنبه در بدو ورود به آذربایجان شرقی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز جلسه ای با فعالان تولیدی خواهیم داشت و مسائل و مشکلات آنها را بررسی می کنیم، افزود:‌ آذربایجان شرقی یکی از قطب های تولید در کشور است.

وی با تاکید بر اینکه در این جلسه کارگران نیز حضور خواهند داشت، ادامه داد: در این نشست کارآفرینان، صنعت‌گران، تولید کنندان و کارگران مشکلات مربوط به حوزه صنعت و تولید را بیان می کنند.

رئیسی در خصوص آذربایجان شرقی و قدمت و تاریخ این استان نیز گفت:‌ آذربایجان با ایثار، شجاعت، دلیری و پیشتازی در عرصه های مختلف انقلاب شناخته شده است.

رئیس قوه قضائیه ابراز داشت: همچنین امروز در جلسه شورای اداری استان شرکت می کنم و دیداری نیز با خانواده شهدا و ایثارگران خواهیم داشت.

وی به حضور مدیران و معاونان این قوه در شهرستان های مختلف استان اشاره داشت و گفت: ۱۷ گروه از دیروز به شهرستان های مختلف برای بررسی مشکلات مردمی اعزام شده اند و ۴ گروه نیز در تبریز به بررسی مشکلات قضایی و اداری می پردازند.

رئیسی به بررسی مسائل دستگاه قضا و دادسراهای استان نیز اشاره داشت و گفت: امروز طی جلسه ای با فضات آخرین مباحث و موارد بررسی می شود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.