رویس بازی‌های پیش‌روی آلمان را از دست داد

مارکو رویس، هافبک تیم فوتبال بوروسیا دورتموند در دو بازی پیش‌روی تیم ملی فوتبال آلمان نمی‌تواند تیم تحت‌هدایت یواخیم لو را همراهی کند.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، مارکو رویس به دلیل مصدومیت از ناحیه قوزک پا نمی‌تواند تیم ملی فوتبال آلمان را در دو بازی پیش‌رو در مرحله انتخابی یورو 2020 که به ترتیب مقابل تیم‌های بلاروس (16 نوامبر/ 25 آبان) ایرلند شمالی (19 نوامبر/ 28 آبان) خواهد بود، همراهی کند. کاپیتان دورتموند به اطلاع یواخیم لو رسانده که نمی‌تواند در اردوی مانشافت حضور پیدا کند و قصد دارد روند ریکاوری خود را در این باشگاه آلمانی دنبال کند.

رویس 30 ساله که آخرین بازی بوندس‌لیگایی‌اش در برتری 3 بر صفر بوروسیا دورتموند مقابل ولفسبورگ بود و در برتری 3 بر 2 زردپوشان وستفالن مقابل اینتر در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا هم غایب بود، شب گذشته (شنبه) در جریان شکست 4 بر صفر دورتموند مقابل بایرن مونیخ در هفته دوازدهم بوندس‌لیگا در حدود نیم ساعت فرصت بازی پیدا کرد.

مارکو رویس این فصل در 15 بازی از رقابت‌های مختلف 6 گل برای دورتموند به ثمر رسانده و یک پاس گل هم ساخته است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.