قرار بازداشت برای ضارب اصلی بسیجی کاشانی صادر شد

تسنیم نوشت: معاون دادستان کاشان ضمن اشاره به برخورد قاطع با متعرضان بر اساس قانون گفت: قرار بازداشت موقت برای ضارب اصلی بسیجی کاشانی صادر شد.

www.khabaronline.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ حقوقی و قضایی، روح الله دهقانی شامگاه چهارشنبه در دیدار با بسیجی آمر به معروف ضمن اشاره به بسیج نیروها در دستگیری ضارب اصلی اظهار داشت: خوشبختانه با انجام امور اطلاعاتی و همکاری خالصانه اداره اطلاعات ضارب اصلی در تهران دستگیر و برای وی قرار بازداشت موقت صادر شد.

وی با تاکید بر تقویت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه افزود: با تقویت این دو فرضه الهی علاوه بر اینکه جامعه از آسیب‌های اجتماعی زدوده می‌شود، سعادت انسان‌ها در دنیا و آخرت نیز به دنبال دارد و بر همین اساس این موضوع وظیفه مسئولان و دستگاه‌های اجرایی است که برای تقویت آن تمام تلاش خود را به کار بگیرند.

معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کاشان با بیان اینکه بر اساس آیات و روایات امر به معروف و نهی از منکر در اسلام از جایگاه بالایی برخوردار است، ابراز داشت: امام حسین(ع) برای احیای امر به معروف و نهی از منکر و دین اسلام قیام کرد و این موضوع بر اهمیت اقدام این بسیجی کاشانی می‌افزاید.

وی با بیان اینکه قانون در برخورد با چنین افراد متعرضی هیچ گاه کوتاه نمی‌آید، گفت: برخورد قاطع با متعرضان می‌تواند جلوی سایر اقدامات را نیز بگیرد و بر همین اساس تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا با بررسی دقیق این موضوع بر اساس قانون به صورت قاطع برخورد کنیم.

٢٣۵٢٣٧

امروزنیوز این اخبار را از خبرآنلاین به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.