نظر کاربران خبرآنلاین درباره یک عکس: خوراک برای فریب ساده لوحانه

مخاطبان خبرآنلاین درباره تصویر وضعیت دو رئیس جمهور در زمان کشته شدن بن لادن و البغدادی معتقدند که این تصاویر تنها یک ژست تبلیغات انتخاباتی و فریب رسانه ای است.

www.khabaronline.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس بین الملل امروز نیوز؛ آسیا، روز یکشنبه رئیس جمهور آمریکا مانند همیشه صبح اول وقت دنیا را میهمان یک خبر کرد! او نوشت که خبر مهمی خواهد داد. ساعاتی پس از آن رسانه های خبری آمریکا خبر از کشته شدن سرکرده گروه تروریستی داعش از سوی نیروهای آمریکایی آنهم به صورت قطره چکانی دادند.

تصویری که مشاهد می کنید لحظه کشته شدن اسامه بن لادن سرکرده القاعده در سال 2011 و کشته شدن ابوبکر البغدادی در سال 2019 است. هر دو رئیس جمهور در آستانه رقابت انتخاباتی دور دوم ریاست جمهوری بودند.

این عکس در میان کاربران فضای مجازی آمریکا واکنش گسترده ای داشته است با این مضمون که عکس منتسب به تیم ترامپ مصنوعی است.

کاربران خبرآنلاین درباره این عکس نوشتند:

مخاطبان خبرآنلاین درباره تصویر وضعیت دو رئیس جمهور در زمان کشته شدن بن لادن و البغدادی معتقدند که این تصاویر تنها یک ژست تبلیغات انتخاباتی و فریب رسانه ای است.

کاربر بدون نام نوشت: رقابت انتخاباتی هماهنگ شده، انگار دیکته شده به اونها

آرام بوکانی نوشت: لپ تاپهای خاموش.....

حسنعلی نوشت: به نظرم همه اینا سیاه بازی سیستم های اطلاعاتی برای فریب افکار عمومی و دنبال کشیدن مردم کوچه و بازاره چون اگر اینطور باشه این عملیات هم مثل همه عملیات های نظامی ارشیو داره و بعد از مدتی کاخ سفید میتونه با افتخار انو پخش کنه و پزشو بده ولی چرا اینکارو نمی کنن چون همش فیلمه از نوع اکشنش ......

علی نوشت: انشالله تمام کسانی که به مردم ظلم می کنند و زندگی انها را نابود می کنند به سرنوشت اینها گرفتار شوند

بینام نوشت: اینا همش نمایش و باز با افکار عمومی است ولی در کل به نظرم اوباما ظاهرا انسان بهتری بود ،و به اصول اخلاقی پایبند بود و حدااقل دررابطه با مردم ایران با ادبیات بهتری استفاده میکرد.اون بود وضع مردم ما بهتر بود .

فرهاد نوشت: عوام فریبی برای انتخابات....

م.ش از ایران نوشت: کشتن بغدادی از بین بردن مهره ی سوخته بود برای پوشش افتضاح کشتار و آوارگی مردم کرد سوریه توسط ترکیه با چراغ سبز و همکاری آمریکا

آبتین نوشت: هر دو عکس، خوراک برای فریب ساده لوحانه.

متین نوشت: همه مردم جهان می دانند ترامپ و دیگر رییس جمهور های امریکا دروغگو هستند مگر دروغ اوباما را در مورد بن لادن مردم جهان باور کردند

شهلا نوشت: یا اینها در مورد قدرتشان در گرفتن خاطی ها اقرار می کنند چون گرفتن هر کدام از اینها سالها پس از جنایتکاری آنها رخ داد یا اینها مهره هایی هستند که هر موقع سوختند باید عوض شوند و بقیه داستان فیلم سینمایی است.

رضا نوشت: خودشون خلق میکنند و خودشون می میرانند. داستان تکراری

پارسا نوشت: ترامپ و آمریکایی ها غلط می کنند . داعش رو شیرمردان ما نابود کردند نه آمریکاییها . ضمن اینکه حالا بودن یا نبودن بغدادی چه ضرری برای امریکا داشت که این همه تبلیغ و غوغا می کنن. بغدادی و داعش بیشتر از یکسال ست که نابود شده اند. تو روح ترامپ و اوباما و هر چی و هرکی اذناب جنایتکار اوناست

شما کاربران محترم می توانید مشروح کامنت ها را بخوانید.

310 310

امروزنیوز این اخبار را از خبرآنلاین به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.