دعوت مدیر شبکه کودک از هنرمندان برای خلق آثاری درباره سردار سلیمانی

مدیر شبکه کودک سیما از هنرمندان عرصه کودک و نوجوان دعوت کرد تا آثار هنری مناسب کودکان درباره این شهید بزرگ و پر افتخار را برای شبکه کودک ارسال کنند.

www.farsnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ دنیای هنرمندان ، «محمد سرشار» مدیر شبکه کودک سیما در یادداشتی به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی نوشت و در آن از برنامه‌سازان کودکان و نوجوان دعوت کرد تا آثار هنری مناسب کودکان درباره این شهید بزرگ و پر افتخار را برای شبکه کودک ارسال کنند.

«شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به دستور رییس‌جمهور آمریکا، فرصتی تاریخی برای ماست تا برای فرزندانمان، داستان زندگی این #قهرمان_جهانی را روایت کنیم و چهره واقعی #شیطان_بزرگ قاتل را به آنان بشناسانیم. هرچند تک‌تک ما در دنیای بزرگترها، از دولت جنایتکار آمریکا ابراز تنفر کرده‌، و علاقه‌مان به این شهید بزرگ را بیان کرده‌ایم اما در دنیای کوچکترها، سوالات زیادی در این باره وجود دارد.

لذا بدین‌وسیله از کلیه هنرمندان عرصه کودک و نوجوان (اعم از نویسندگان، شاعران، آهنگسازان، خوانندگان، نقاشان، طراحان، بازیگران، مجریان، صداپیشگان و ...) دعوت می‌کنیم برای آفرینش آثار هنری مناسب کودکان درباره این شهید بزرگ و پرافتخار اقدام کنند و از این طریق، قدردان خدمات ایشان به انقلاب اسلامی باشند.

مدیر شبکه کودک سیما از هنرمندان عرصه کودک و نوجوان دعوت کرد تا آثار هنری مناسب کودکان درباره این شهید بزرگ و پر افتخار را برای شبکه کودک ارسال کنند.

در این #جهاد_فرهنگی، #شبکه_کودک سیما در خدمت همه عزیزان خواهد بود و به سهم خویش در انتشار گسترده آثار هنری مناسب کودکان، تلاش خواهد کرد.


لطفا آثار هنری آفریده‌شده را به صفحات شبکه کودک در فضای مجازی یا همین صفحه ارسال کنید تا پیگیری‌های بعدی انجام شود.
 امیدواریم این حرکت ملی برای معرفی #قهرمان_شهید قاسم سلیمانی به کودکان، مرضی خداوند متعال قرار گیرد.
تصویرگری: سید مصطفی حسینی.

انتهای پیام/

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.