تهران| اعلام محدودیت‌های ترافیکی مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ محدودیت و ممنوعیتهای تردد در زمان تشییع پیکر شهید سلیمانی را تشریح کرد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث، به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار محمدرضا مهماندار درباره تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ برای مراسم وداع و تشییع پیکر شهید سلیمانی و یاران شهید وی، اظهار کرد: از ساعت 6 صبح فردا (16 دی) محدودیت تردد را در خیابان انقلاب از میدان فردوسی تا تقاطع نواب ـ آزادی اعمال خواهیم کرد که این محدوده کاملاً پاکسازی می‌شود و طبیعتاً از شب قبل (24 بامداد امروز) کار پاکسازی پارک خودروها هم انجام خواهد شد. 

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: از شهروندان تقاضا می‌کنم به هیچ عنوان از 24 بامداد امشب، خودروهای خود را حدفاصل میدان فردوسی تا تقاطع نواب ـ آزادی پارک نکنند در غیر صورت همکاران من اجباراً اینگونه خودروها را به محل دیگری منتقل خواهند کرد.

وی تصریح کرد: برای پاکسازی کامل خیابانهای اطراف دانشگاه تهران نیز آمادگی کامل داریم، طبیعتاً برای برگزاری نماز این محدودیت پارک شامل خیابانهای اطراف دانشگاه تهران و همچنین بلوار کشاورز تا میدان ولیعصر (عج) می‌شود، از خیابان فاطمی به سمت جنوب نیز اجازه تردد خودروها را نمی‌دهیم همچنین در قسمت شرقی نیز این محدودیت از پل کریمخان به سمت غرب اعمال می‌شود و خودروها اجباراً باید به سمت جنوب یعنی خیابان حافظ تردد کنند. 

این مقام پلیس راهور ادامه داد: در قسمت شرقی نیز این محدودیت از بزرگراه نواب به سمت شرق خواهد بود، در قسمت جنوبی این محدودیت شامل خیابان جمهوری است که به سمت شمال (دانشگاه تهران) اعمال خواهد شد، در ادامه در بحث تشییع پیکر پاک شهدا با توجه به پیش‌بینی حضور گسترده مردم عزیز و شهیدپرور محدودیت تردد را افزایش دهیم.

مهماندار ادامه داد: از تقاطع خیابان دماوند و بزرگراه امام علی (ع) به سمت غرب محدودیت به سمت خیابان آزادی اعمال خواهد شد و خودروها اجازه تردد نخواهند داشت؛ از سمت غرب نیز از بعد میدان آزادی یعنی از دوربرگردان مقابل فرودگاه مهرآباد به سمت شرق این محدودیت اعمال خواهد شد و حدفاصل خیابان دماوند و تقاطع بزرگراه امام علی (ع) تا بعد از میدان آزادی باید تخلیه باشد و خودرویی پارک نباشد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ متذکر شد: از ساعت 19 امشب مراسم وداع با شهدا را در مصلی تهران خواهیم داشت، طبیعتاً پیش‌بینی می‌شود با توجه به حجم گسترده حضور مردم در این مراسم وداع، خیابانهای شهید بهشتی، خیابان شهید مطهری و همچنین بزرگراه رسالت در قسمت شمالی از بار ترافیکی قابل توجهی برخوردار شود. 

وی از افرادی که قصد حضور در مراسم وداع را دارند، خواست برای حضور در مراسم مذکور از حمل و نقل عمومی استفاده کنند و گفت: محدودیتهای تردد تا پایان مراسم ادامه دارد.

این مقام پلیس راهور با بیان اینکه محدودیتهای مذکور شامل موتورسیکلت‌سواران نیز می‌شود، خاطرنشان کرد: با توجه به پیش‌بینی حضور گسترده، مردم امکان تردد موتورسیکلت نیست و همکاران من اجازه تردد راکبان موتورسیکلت بین جمعیت را نخواهند داد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.