ساری: جای خالی ایگواین را احساس کردیم/ یوونتوس انگیزه‌اش را از دست داده است

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس پس از باخت خانگی پردردسر تیمش مقابل جنوا نبود مهاجم نوک آرژانتینی این تیم را در سخت شدن کسب این پیروزی تأثیرگذار دانست.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، مائوریتزیو ساری سرمربی تیم فوتبال یوونتوس پس از برد 2 بر یک بامداد امروز (پنجشنبه) تیم فوتبال یوونتوس مقابل جنوا که سه اخراجی داشت و شاگردانش در آخرین دقیقه بازی با پنالتی به پیروزی رسیدند، به خبرنگاران گفت: عملکردمان در نیمه اول سرعت پایینی داشت و به نظر می‌رسید که بازیکنان ما کمی مردد هستند، چون به آسانی به بازیکنان جنوا اجازه می‌دادند که فضاها را ببندند. جنوا خیلی خوب پاسکاری می‌کرد و به هیچ وجه شبیه تیمی که در قعر جدول است، بازی نمی‌کرد. ما به دردسر افتادیم اما در نیمه دوم سرعت بازی‌مان را بالا بردیم و البته مرتکب اشتباهات فراوانی هم شدیم. در نهایت پیروز شدیم، اما فکر می‌کنم که این پیروزی نتیجه تمام کار و موقعیت‌هایی بود که پیش از آن گل ساخته بودیم. در حال حاضر ما به اندازه کافی موقعیت‌های‌مان را به گل تبدیل نمی‌کنیم و از فرصت‌هایی که داریم بهره نمی‌بریم. از طرف دیگر خیلی راحت گل‌‌هایی می‌خوریم که می‌شود جلوی آنها را گرفت.

میرالم پیانیچ و گونسالو ایگواین دلیل مصدومیت این بازی را از دست دادند. به این ترتیب رودریگو بنتانکو جای پیانیچ را گرفت و مسئولیت گلزنی هم بر شانه‌های کریستیانو رونالدو قرار گرفت.

 

ساری افزود: جنوا با سه هافبک میانی‌اش بنتانکور را تحت فشار قرار داده بود. پس بازیسازی از خط دفاعی برای ما سخت شد. با این حال بعضی اوقات این کار را خوب انجام می‌دادیم و بعضی اوقات هم بسیار آهسته بودیم. ایگواین تنها مهاجمی است که ویژگی‌های یک مهاجم نوک واقعی را دارد. سایر بازیکنانی که در این پست قرار می‌گیرند، متخصص این پست نیستند. با وجود تملک توپ ما همیشه خطر عدم حضور کافی در محوطه جریمه حریف را احساس می‌کردیم.

سرمربی یوونتوس در پایان تأکید کرد: تیم ما تیمی است که هشت فصل متوالی قهرمان سری A شده و به همین دلیل فکر می‌کنم که ممکن است انگیزه کافی برای جنگیدن هم در فاز هجومی هم در فاز دفاعی نداشته باشد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.