زیدان: الان وقت استراحت دادن به کاسمیرو نیست

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اعتراف کرد که روی هافبک میانی برزیلی تیمش فشار زیادی است، اما نمی‌تواند به او استراحت بدهد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال و به نقل از مارکا، زین‌الدین زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از برد 5 بر صفر شب گذشته (چهارشنبه) شاگردانش در دیدار خانگی مقابل لگانس در دهفته یازدهم لالیگا به خبرنگاران گفت: من نمی‌دانم که چه زمانی می‌توانم به کاسمیرو استراحت بدهیم، اما هنوز وقتش نشده است. ما فعلاً باید به همین وضعیت ادامه بدهیم و همه چیز هم خوب است.

کریم بنزما مهاجم فرانسوی رئالی‌ها خوش درخشید و علاوه بر این خودش گلزنی کرد، دو پاس گل هم داد. زیدان در تمجید از هموطنش گفت: کریم کاری را انجام داد که همیشه انجام می‌دهد. او خیلی تغییر نمی‌کند. اینکه او گل زد، اتفاق بسیار مهمی بود، چون او یک مهاجم نوک است و رئال مادرید هم به چنین بازیکنی نیاز دارد. با این حال تأثیرگذاری بنزما در بازی ما فراتر از گلزنی است و او بیش از سایر هم‌پست‌هایش کار می‌کند. من از او راضی‌ام.

 

هم رودریگو گوئس هم لوکا یوویچ گلزنی کردند که در این میان یوویچ اولین گل خود را در لالیگا برای کهکشانی‌ها به ثمر رساند. زیزو افزود: من برای هر دوی آنها خوشحالم. رودریگو شخصیت بزرگی دارد و هر روز دارد بهتر می‌شود. لوکا هم خوشحال است. او به این گل نیاز داشت و اگرچه زیاد بازی نمی‌کند، اما وقتی که جای کریم بنزما را می‌گیرد عملکرد خوبی دارد. امشب هم یک گل فوق‌العاده زد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.