تمرین تیم فوتبال بانوان همیاری آذربایجان غربی در کوه و پارک

سرپرست تیم فوتبال بانوان همیاری آذربایجان غربی گفت: مشکلات تیم ما بیش از اندازه است و طی دو روز گذشته مجبور شدیم در کوه و پارک تمرین کنیم.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ ورزش بانوان ، درخصوص مشکلات تیم فوتبال بانوان همیاری آذربایجان غربی اظهار داشت: شهر ارومیه زمین چمن دارد، اما نمی‌دانم چرا کم‌لطفی می‌کنند و با ما هماهنگی و همکاری نمی‌کنند. خانه جوان متعلق به استانداری است و تیم هم به استانداری تعلق دارد، ولی به تیم استانداری زمین نمی‌دهند! اداره کل ورزش و جوانان زمین چمن را در اختیار ما نمی‌گذارد و اگر هم مثلاً برای یک ساعت و نیم زمین را در اختیار ما بگذارد، وقتی این مدت مثلا یک و 40 دقیقه شود، چند نفر می‌آیند و مرتب می‌گویند «زود باشید، زمین را تخلیه کنید» در حالیکه سانس بعدی ما خالی است و اصلاً زمین مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

وی افزود: متاسفانه بهانه‌های مختلفی می‌گیرند. برای مثال می‌گویند «هوا ابری است شاید باران ببارد، به شما زمین نمی دهیم! امروز تعطیل است به شما زمین نمی‌دهیم! چرا کلمه رایگان را در نامه شما نیاورده‌اند، به شما زمین نمی‌دهیم!» خیلی اذیت‌مان می‌کنند. مشکلات همیاری آذربایجان غربی یکی دو تا نیست، بلکه بیش از اندازه است.

جلیل‌زاده ادامه داد: تیم ما مشکلات مالی دارد و از سال 96 دریافتی نداشته‌ایم. بازیکنان تیم هنوز مطالبات سال 96 را به صورت کامل دریافت نکرده‌اند، سال 97 که جای خود دار. در سال 98 هم که قرارداد بسته‌ایم، هیچ پیش پرداختی نداشته‌ایم. با استاندار ملاقات کردیم و به ما قول‌هایی دادند و گفتند هم استانداری و هم شهرداری به تیم کمک می‌کند که البته هنوز هیچ کمکی دریافت نکرده‌ایم و امسال فقط هتل مروارید به ما کمک کرده است.

سرپرست تیم فوتبال بانوان همیاری آذربایجان غربی درباره تمرین دو روز گذشته بازیکنان این تیم در کوه و پارک اظهار داشت: صبح دو روز گذشته بازیکنانم در کوه تمرینات سبک بدنسازی انجام دادند و بعدازظهر مجبور شدیم در یکی از پارک‌های شهر تمرین کنیم. حالا روز جمعه هم با این شرایط باید با تیم هیئت البرز مسابقه بدهیم. ما با این شرایط تمرین می‌کنیم و آنها می‌گویند چرا تیم پیشرفت نمی‌کند.

وی با اشاره به اینکه از تیم همیاری آذربایجان غربی برای بازی در دیدار هفته نخست در زمین چمن اجاره گرفته‌ گرفته شده است، خاطرنشان کرد: در بازی هفته اول که میزبان بودیم، زمین خودمان را اجاره کردیم و حالا نمی‌دانیم در بازی برابر هیئت البرز باید اجاره بدهیم یا زمین را رایگان در اختیارمان می‌گذارند. این در حالی است که تیم ما دولتی است و باید سازمان‌های دولتی از ما حمایت کنند. خلاصه بعد از یکی دو هفته با مشکلات زیادی توانستیم زمین را برای تمرین فراهم کنیم.

جلیل‌زاده در پایان یادآور شد: برای دادن زمین ما را اذیت نکنند. از آنها چیزی نمی‌خواهیم. ما از زمین‌های کارگران و تختی استفاده می‌کنیم که اگر این زمین‌ها را نمی‌دادند،  فکر می‌کنم مجبور بودیم هر روز در پارک یا کوه تمرین کنیم.

 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.