پورصالح: با جسارت بازی کردم و امتیازآورترین شدم

الهه پورصالح پشت خط زن تیم ملی والیبال بانوان که با ۱۶ سال سن، جوان‌ترین بازیکن رقابت‌های انتخابی المپیک است، با کسب ۱۵ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن ایران در بازی مقابل کره جنوبی شد.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ اخبار عمومی ، بازیکن شماره ۱۸ تیم ملی ایران درحالی برای اولین در ترکیب اصلی تیم ملی قرار گرفت که موفق شد با درخشش در این بازی، تمام توجهات را به خود جلب کند.
وی درباره عملکرد ایران دربازی مقابل کره جنوبی، گفت: کره یکی از تیم های مطرح آسیا و جهان است که بازیکنان لژیونر زیادی در اختیار دارد. بخصوص این‌که کیم یئون کونگ بازیکن شماره ۱۰ این تیم، یکی از سرشناس ترین بازیکنان کره است که در حال حاضر به عنوان لژیونر در تیم فنرباغچه ترکیه توپ می زند.

پورصالح ادامه داد: سایر بازیکنان تیم کره هم در آسیا و جهان سرشناس هستند. در مقابل اما تیم کم تجربه ایران در بازی با چنین تیمی بهتر از بازی با قزاقستان عمل کرد.

وی که در اولین حضورش در ترکیب اصلی تیم ملی ۱۰ امتیاز برای ایران مقابل تیم قدرتمند کره گرفت و امتیازآورترین بازیکن ایران شد، در این باره گفت: فکر می کنم بدون ترس بازی کردم و همین مسئله هم باعث شد به‌رغم سن کمی که دارم، امتیازآورترین بازیکن شوم و در ۱۶ شانزده سالگی در ترکیب اصلی تیم ملی قرار بگیرم.

پورصالحی با اشاره به بازی آخر ایران مقابل اندونزی گفت: با آنالیز خوب و کنار گذاشتن ترس می توانیم مقابل اندونزی بهتر از بازی مقابل کره باشیم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.