صعود رئال به فینال سوپرجام اسپانیا

تیم فوتبال رئال‌مادرید با برتری سه بر یک مقابل والنسیا، به فینال سوپرجام اسپانیا راه یافت.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال، چهارشنبه شب در نخستین دیدار مرحله نیمه‌نهایی سوپرجام اسپانیا که برای نخستین بار با حضور چهار تیم و به میزبانی عربستان برگزار می‌شود، رئال مادرید برابر والنسیا به برتری سه بر یک رسید تا فینالیست شود.

این دیدار در حالی آغاز شد که رئال مادرید، مثل خط حمله خود متشکل از «کریم بنزما»، «گرت بیل» و «ادن هازارد» را در این مسابقات به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

تیم فوتبال رئال‌مادرید با برتری سه بر یک مقابل والنسیا، به فینال سوپرجام اسپانیا راه یافت.

در دقیقه پانزدهم «تونی کروس» هافبک آلمانی از غفلت دروازه‌بان و مدافعان والنسیا استفاده کرد و توپ را از نقطه کرنر درون دروازه حریف جای داد و گل نخست رئال را ثبت کرد.

در دقیقه ۳۹، «ایسکو» در یک رفت و برگشت، توپ را با ضربه‌ای مناسب به گل دوم کهکشانی‌ها تبدیل کرد.

در ادامه بازیکنان والنسیا با طراحی حملاتی، سعی بر جبران نتیجه داشتند اما در رسیدن به این مهم ناموفق بودند.

تیم فوتبال رئال‌مادرید با برتری سه بر یک مقابل والنسیا، به فینال سوپرجام اسپانیا راه یافت.

در طرق مقابل و در دقیقه ۶۵، «لوکا مودریچ» سومین گل تیم تحت هدایت «زین‌الدین زیدان» را با ضربه‌ای بیرون پا و تماشایی به نام خود نوشت تا شب درخشان رئال تکمیل شود.

در وقت‌های تلف شده، «دنی پارخو» کاپیتان والنسیا از روی نقطه پنالتی تنها گل تیمش را به ثمر رساند.

پنجشنبه شب در دیگر دیدار نیمه‌نهایی، بارسلونا و اتلتیکومادرید دیدار می‌کنند.

ترکیب رئال:

تیبو کورتوا، دنی کارواخال، سرخیو راموس، رافائل واران، مندی(مارسلو)، تونی کروس، لوکا مودریچ(رودریگز)، کاسمیرو، فدریکو والورده، ایسکو و لوکا یوویچ(ماریو دیاز)

ترکیب والنسیا:

یائومه دومنک، دنیل واس، گارای، پائولیستا، خوزه گایا، کوکلین(روبن سابیرنو)، کوندوگبیا (گومز)، دنی پارخو، کارلوس سولر، کوین گامیرو (دنیس چریشف) و فران تورس

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.