دولت به جای حاشیه‌سازی درباره FATF به فکر معیشت مردم باشد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اگر دولت به میزانی که برای تصویب لوایح FATF وقت می‌گذارد، برای بهبود معیشت مردم وقت بگذارد، بسیاری از مشکلات مردم حل و فصل می‌شود.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس سیاسی امروز نیوز؛ دولت و مجلس ، با انتقاد از دوقطبی‌سازی های جدید رئیس جمهور، اظهار داشت: خدمت به مردم باید اولویت اصلی رئیس‌جمهور باشد و وی باید از طرح مباحث اختلاف انگیز دوری کند.

وی با تاکید بر اینکه اولویت اصلی دولت باید حل مشکلات معیشتی مردم باشد، ادامه داد: دولت نباید به دنبال ایجاد حاشیه و فضاسازی باشد و باید روی مباحث کلان کشور تکیه کرده و از طرح مباحثی که منجر به از بین رفتن وحدت ملی می‌شود، خودداری کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در شرایط فعلی دولت باید به دنبال نهادینه کردن مباحث اقتصاد مقاومتی باشد و توجه اصلی خود را معطوف به توانمندی های داخلی کشور کرده و  همچنین منابع بانکی کشور را سروسامان دهد.

حسینی‌کیا تاکید کرد: در صورتی که دولت و به ویژه شخص رئیس‌جمهور اولویت اصلی خود را حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم بدانند، قطعا بسیاری از مسائل و مشکلات کشور حل و فصل می‌شود.

وی با اشاره به اصرار مکرر دولتمردان به تصویب لوایح FATF، گفت: اگر دولت به میزانی که برای تصویب لوایح FATF وقت می‌گذارد، برای بهبود معیشت مردم وقت بگذارد، بسیاری از مشکلات مردم حل و فصل می‌شود اما متاسفانه دولت در برخی جاها کوتاهی می کند و باید بداند که مشکلات با فرافکنی و فضاسازی حل نمی شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی درباره علت اصرار دولتمردان به تصویب لوایح FATF گفت: این مسئله حاکی از آن است که دولتمردان هنوز سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را باور نکرده اند و اگر تکیه اصلی شان به توانمندی ها و ظرفیت های داخلی خودمان باشد، قطعا نباید تا این حد به دنبال غرب و تصویب لوایح مذکور باشند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.