اختلاف داوران و کمیته داوران به ضرر جامعه فوتبال است/ ملوان آماده تقابل مقابل صدرنشین لیگ

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان اختلاف داوران و کمیته داوران را به ضرر جامعه فوتبال بانوان دانست و گفت: اراده بالای بازیکنان و حمایت همیشگی هواداران ملوانی دو عامل تأثیرگذار در دیدار مقابل صدرنشین لیگ است.

www.farsnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ ورزش بانوان، اعظم غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در انزلی با اشاره به تقابل قوهای سپید مقابل صدرنشین لیگ برتر اظهار کرد: تعطیلات نیم‌فصل بسیار اندک بود ولی از تعطیلات به بهترین نحو استفاده کرده و باروحیه بالا آماده مصاف مقابل شهرداری بم در ورزشگاه تختی انزلی هستیم.

وی با اذعان به جدایی یکی از یاران ملوان از این تیم در نیم‌فصل نخست مسابقات گفت: موفق به جذب بازیکن جدید در نیم‌فصل نشدیم و این موضوع کار را کمی برایمان سخت می‌کند، یکی از یاران مصدوممان با سپری کردن دوران نقاهت به تیم بازگشته است و می‌تواند عصای دست تیممان باشد.

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی با تأکید بر عزم راسخ بازیکنان این تیم برای نمایشی سطح بالا در دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر افزود: در چهار هفته نخست دور برگشت مقابل چهار تیم برتر لیگ به میدان می‌رویم و این باعث می‌شود فشار زیادی بر بازیکنان وارد شود.

غلامی با بیان اینکه تیم شهرداری بم قهرمان شش دوره رقابت‌های لیگ برتر است، گفت: در دور رفت به دلیل آمادگی دیرهنگام تیممان موفق به حضور در بم نشده و نتوانستیم مقابل این تیم به میدان برویم، در دیدار روز جمعه (فردا) بازیکنان بااراده بالا با تمام توان مقابل شهرداری به میدان رفته و روی حمایت هوادارانمان حساب ویژه‌ای بازکرده‌ایم.

وی اختلاف داوران و کمیته داوران را به ضرر جامعه فوتبال بانوان دانست و افزود: در نیم‌فصل نخست به دلیل این اختلافات به برخی از داوران باتجربه کشورمان ابلاغ داوری در مسابقات داده نشد و به همین دلیل نگران داوری در دور برگشت مسابقات به‌ویژه در دیدار مقابل شهرداری بم هستیم.

به گزارش فارس، دو تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی و شهرداری بم در هفته نخست دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه بیستم دی‌ماه در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف یکدیگر می‌روند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.