راموس به رکورد مسی رسید

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید با گلزنی در شب پیروزی قاطع تیمش مقابل لگانس به رکوردی رسید که پیش از این در اختیار کاپیتان بارسلونا بود.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، سرخیو راموس با گلزنی در پیروزی 5 بر صفر شب گذشته (چهارشنبه) تیم فوتبال رئال مادرید مقابل لگانس در هفته یازدهم لالیگا به دومین بازیکن در تاریخ این رقابت‌ها تبدیل شد که در 16 فصل متوالی در لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا گلزنی می‌کند. پیش از راموس، این لیونل مسی، مهاجم آرژانتینی بارسلونا بود که چنین افتخاری کسب کرده  بود.

این اولین گل سرخیو راموس در فصل جاری لالیگا بود که در نیمه اول بازی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. این مدافع میانی 33 ساله از فصل 05-2004 که هنوز در سویا حضور داشت، روند گلزنی‌اش در لالیگا را آغاز کرده بود. راموس 468 بار در لالیگا بازی کرده و در این بازی‌ها 62 با هم گل زده است.

لیونل مسی هم که در فصل 05-2004 دوران بازیگری‌اش را در بارسلونا آغاز کرد، تا کنون در 457 بازی لالیگا به میدان رفته و در آنها 423 گل زده است.

 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.