سفر عکاسی «نورنگار» به قزوین

ششمین جشنواره عکس «نورنگار» در قالب تور عکاسی یک روزه به شهر قزوین سفر می‌کند.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ موسیقی و هنرهای تجسمی، به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، ششمین جشنواره عکس نورنگار با سفر عکاسی یک روزه‌ به قزوین ادامه پیدا می‌کند. این سفر عکاسانه به صورت کارگاه در سفر، 29 آبان جاری با حضور داوران این دوره از جشنواره و سایر اساتید برجسته حوزه عکاسی و مخاطبان علاقه‌مند برگزار می‌شود. 

این سفر با بازدید از بازارها و مکان‌های تاریخی و سنتی شهر قزوین همراه خواهد بود و فرصت عکاسی برای متقاضیان شرکت در این جشنواره را فراهم خواهد کرد. 

دوره ششم جشنواره نورنگار با جوایزی نزدیک به پنجاه میلیون تومان برای 6 نفر در دو بخش مجزا، شرکت‌کنندگان را به شرکت در بخش اصلی جشنواره با موضوع "بازارهای قدیمی و بازارچه‌های محلی ایران" و بخش جنبی با موضوع "زندگی روستایی" ترغیب می‌کند و هر عکسی که بتواند ذیل رویکرد «عکاسی ایران من» به سوژه‌های مرتبط با موضوعات این دوره از جشنواره بپردازد، امکان حضور در جشنواره ششم را خواهد داشت. 

مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره چهارشنبه 18 دی 1398 در تالار سوره حوزه هنری برگزار می‌شود. همچنین مانند سالیان گذشته از 100 اثر برتر در گالری خانه عکاسان واقع در همین مکان برای نخستین بار رونمایی خواهد شد.

ششمین جشنواره عکس نورنگار تا پایان آذر سال جاری نسبت به دریافت آثار علاقه‌مندان از طریق سایت جشنواره اقدام خواهد کرد و امید است که این جشنواره بتواند فرصتی برای شناسایی عکاسان مستعد و معرفی آنها به جامعه هنرمندان فراهم کند.

علاقه‌مندان و مخاطبان این جشنواره جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت نورنگار مراجعه کنند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.