آغاز پخش «امروز رو زندگی کن» در شبکه دو

«امروز رو زندگی کن» عنوان یکی از تازه‌های شبکه دو سیماست که در 20 قسمت تهیه شده و از دوشنبه 23 دی ساعت 14:15 روانه آنتن می‌شود.

www.farsnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ دنیای هنرمندان ، «امروز رو زندگی کن» برنامه‌ایست انگیزشی و امیدبخش که محوریت آن به شیوه و سبک زندگی انسان‌های موفق اختصاص دارد. این برنامه تلاش می‌کند الگوهایی را معرفی کند که به رضایت‌مندی از زندگی رسیده‌ و باعث ایجاد نگاهی مثبت در زندگی خود و اطرافیان‌ شده‌اند.

ایمان شیعه درباره این برنامه گفت: «امروز رو زندگی کن» به دنبال ستاره‌سازی نیست. هدف ما تصویر کردن افرادیست که امروزش‌شان از دیروزشان بهتر است. در گفت‌وگو با مهمانان از شکست‌ها و ناکامی‌های‌شان شروع می‌کنیم تا به موفقیت‌های امروزشان می‌رسیم. 

وی در ادامه افزود: این برنامه بخش‌های مختلفی دارد؛ در بخش اصلی میزبان افراد شناخته‌شده در عرصه‌های فرهنگی، ورزشی، هنری و ... می‌شویم که به موفقیت رسیده‌اند و یا حتی جوان‌ترهایی که در مسیر موفقیت قرار دارند. 

شیعه با اشاره به بخش دوم برنامه که «حال خوب» نام دارد؛ بیان داشت: این بخش به نکات انگیزشی و امیدبخش زندگی افراد کمتر شناخته‌شده اختصاص دارد. در این مستندها بخش‌هایی از زندگی افرادی تصویر می‌شود که توانسته‌اند با انجام کارهایی ویژه هم حال خودشان را خوب کنند و هم حال اطرافیان‌شان را؛ بنابراین انسان‌های موفق خیلی افراد دور از دسترسی نیستند.

این تهیه‌کننده درباره بخش نمایشی طنز این برنامه گفت: بخش نمایشی «امروز رو زندگی کن» موضوعات مختلفی دارد که در این سری با نگاهی طنز به فضای مجازی می‌پردازیم. کارشناسی‌های غیر اصولی در این محیط، تلاش برای گرفتن لایک و کامنت و ... به شیوه‌ای طنز در این بخش مورد بررسی قرار گرفته‌اند. 

«امروز رو زندگی کن» کاری از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه‌کنندگی ایمان شیعه و زهره غلامی و اجرای محمد نیک‌بین است که روزهای زوج ساعت 14:15 از شبکه دو روانه آنتن می‌شود و بازپخش آن همان روز ساعت 2:30 خواهد بود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.