قطار مسافربری زاهدان- تهران به دلیل ریزش کوه در رودماهی متوقف شد

قطار مسافربری زاهدان -تهران که حدود ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه از زاهدان به سمت تهران حرکت کرده بود در «ایستگاه باری» محدوده رودماهی و شورو بر اثر ریزش کوه متوقف شده است.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث گفت: مسافران اکنون در مسیر راه سرگردان هستند و هنوز معلوم نیست که مسوولان راه آهن چه تدابیری اتخاذ خواهند کرد.

وی که خود را احمد مسعودی معرفی کرد افزود: کارکنان قطار می گویند ماموران راه آهن در حال بررسی خط ریلی هستند و مشخص نیست که چه مقدار از مسیر دچار ریزش سنگ شده است.

هنوز مسوولان راه آهن جنوب شرق در این مورد اظهار نظری نکرده اند اما یکی از کارکنان راه آهن به خبرنگار ایرنا گفت: تلاش برای بازگشایی مسیر ادامه دارد و احتمالا تا یک ساعت دیگر خط ریلی پاکسازی و مسیر برای حرکت قطار هموار و آماده خواهد شد.

وی افزود: خط ریلی یادشده در مسیر کوهستانی قرار دارد و احتمالا بارندگی های اخیر زمینه ساز ریزش مقداری سنگ از کوه شده است. 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.