سریال «استادان لگو» ساخته می‌شود

«استادان لگو» قرار است در فاکس نیز تولید شود.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ سینما و تئاتر، به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، «ویل آرنت» قرار است اجرای برنامه «استادان لگو» را بر عهده گیرد.

بازیگری که در فیلم «لگو» نقش‌آفرین صدای بتمن بود،  خبر از تهیه کنندگی اجرایی سریال «استادان لگو» برای شبکه فاکس داد. این بازیگر گفته که انجام این کار به من آرامش فکری داد که می‌توانم با تیم سازنده «لگو» وارد ساخت کار بعدی بشوم. این برنامه که قرار است تا به اوج پروژه لگو برسد، توسط برترین اعضای این گروه سازنده تولید خواهد شد.

«استادان لگو» قرار است در فاکس نیز تولید شود.

«استادان لگو» نام مجموعه‌ای انگلیسی است که در آن افرادی برای رقابت با یکدیگر در ساخت شهرهایی با لگو مسابقه می‌دهند. این برنامه در چندفصل تا به حال ساخته شده است و حالا این بازیگر قرار است تا در تولید مجموعه مشابه آن در فاکس اقدام کند.

مدیر فاکس گفته که این سریال-مسابقه  کاری کاملا خانوادگی و مفرح خواهد بود. ایده «ویل آرنت» برای این کار بسیار همه‌گیر و جذب خواهد بود. او یک همکار بسیار بزرگ در تیم لگو است، یا بهتر است صادق باشیم باحال است.

آرنت بازیگر سریال کمدی «پروژه شکست خورده» و «30راک» است.

این سریال 5 فوریه 2020 پخش می‌شود.

«استادان لگو» قرار است در فاکس نیز تولید شود.

 

 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.