بیانیه هشدارآمیز اتحادیه فوتبال لهستان درباره سفر تیم ملی این کشور به سرزمین‌های اشغالی

اتحادیه فوتبال لهستان درباره سفر تیم ملی این کشور به سرزمین‌های اشغالی فلسطین جهت برگزاری بازی انتخابی یورو ۲۰۲۰ بیانیه‌ای منتشر کرد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال و به نقل از سایت رسمی اتحادیه فوتبال لهستان، تیم ملی فوتبال لهستان با وجود تشدید اوضاع در نوار غزه با اسرائیل در سرزمین‌های اشغالی بازی خواهد کرد.

این اتحادیه در بیانیه رسمی خود آورده است: «با توجه به شرایط پرتنش در سرزمین‌های اشغالی تصمیم جهت انجام بازی انتخابی یورو 2020 پس از رایزنی‌های فراوان با وزارت امور خارجه، سفارت لهستان در سرزمین‌های اشغالی و نماینگان اتحادیه فوتبال اروپا اتخاذ شده است.  تیم میزبان تضمین امنیتی برای بازیکنان تیم ملی فوتبال لهستان و دو هزار هوادار مشتاق به این سفر را داده است. در عین حال اتحادیه فوتبال لهستان این حق را برای خود قائل است تا در صورت بروز کوچک‌ترین خطر امنیتی برای بازیکنان و هوادارانش اقدام فوری و قاطعی انجام دهد».

 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.