بروزرسانی| کریستوویچ: عدالت رعایت نشد/ باید منتظر شانس خوب باشیم

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: مشکلات زیادی قبل از بازی و همچنین در زمان بازی داشتیم. واقعا ناراحتم و ناامید شدم از این اتفاق که مثل بقیه تیم ها به ما نگاه نکردند.

www.farsnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال از بوشهر، میشو کریستوویچ بعد از تساوی بدون گل مقابل شهر خوردو  در نشست خبری اظهار داشت: مشکلات زیادی قبل از بازی و همچنین در زمان بازی داشتیم. واقعا ناراحتم و ناامید شدم از این اتفاق که مثل بقیه تیم ها به ما نگاه نکردند و وسط بدنسازی مجبور شدیم با شهر خودرو بازی کنیم. مسلما این رفتار معنایش این است که عدالت رعایت نشده است. بازیکنان جدید تازه به ما اضافه شده بودند و نمی دانستند برنامه تاکتیکی تیم ما چیست. برنامه بدنسازی ما را خراب کردند این مشکلات قبل از بازی بود. در زمان بازی هم بحث اخراج و کارت قرمز پیش آمد. 

وی ادامه داد: پول زیادی در فوتبال هزینه می شود و داوران راحت به بازیکنان ما کارت زرد و قرمز نشان می دهند. بازیکنانم تلاش زیادی کردند و اگر توپ دوسانتی متر آنطرف تر بود به گل می رسیدیم. فعلا باید تلاش کنیم و منتظر شانس خوب باشیم. خیلی خوشحالم که حریف موقعیت گلی ایجاد نکرد و به جز 15 دقیقه اول بقیه دقایق بازیکنانم خوب بودند. در مسابقات گذشته حریفان شانس های گلزنی زیادی ایجاد می کردند اما امروز چنین اتفاقی رخ نداد و ما تیم کامل شدیم. البته یک امتیاز به ما کمکی نمی کند ولی با یکی از بهترین تیم های ایران بازی داشتیم. باید بگویم از این مساوی راضی هستم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.