قدردانی از اقدامات قاطعانه رئیس قوه قضاییه در امر مبارزه با فساد

تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از اقدامات قاطعانه رئیس قوه قضاییه در امر مبارزه با فساد قدردانی کرد.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ حقوقی و قضایی ، سیدمحمدعلی آل هاشم ظهر امروز پنج شنبه در دیدار خانواده شهدا، علما، نخبگان و برگزیدگان آذربایجان شرقی با رئیس قوه قضائیه گفت: اقدامات رئیس قوه قضائیه مردم را به انقلاب و به آینده کشور امیدوار کرده است.

وی با بیان اینکه مبارزه با فساد باید همچنان تداوم یابد، گفت: امیدواریم هر چه بهتر در روزها و ماه ها و سال‌های آینده با هدایت و رهبری مقام معظم رهبری شاهد شکوفایی بیشتر قوه قضائیه باشیم.

نماینده شورای نگهبان در آذربایجان شرقی نیز در این نشست گفت: انقلاب علمی در کشور لازم است و استادان و دانشگاهیان آذربایجان شرقی در کنار قوه قضاییه هستند.

صمد عزیزی با بیان اینکه گام دوم انقلاب با هدف تداوم رستاخیز علمی در کشور به صورت دقیق اجرایی شود، گفت: از اقدامات اخیر قوه قضاییه تشکر می کنیم.

وی با بیان اینکه تبعیض و فساد مهم ترین موانع شکوفایی کشور هستند، افزود: در شرایط کنونی برای افزایش اقتدار، قدرت و ثروت کشور باید تحول در نظام اداری به سرعت انجام شود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.