تاریخ‌سازی بانوی دوومیدانی‌کار ایران با ثبت یک رکورد جدید

بانوی دوومیدانی‌کار کشورمان جواز حضور در رقابت‌های جهانی داخل سالن در چین را بدست آورد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ ورزش بانوان و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، فرزانه فصیحی قهرمان و رکورددار دوی 60 متر بانوان دوومیدانی ایران در مسابقات داخل سالن بلگراد صربستان با ثبت زمان 7.29 ثانیه ضمن کسب عنوان نخست این رقابت موفق شد بار دیگر رکورد جدیدی در این ماده به ثبت برساند.

فصیحی با زمان 7.35 ثانیه رکورددار دوی 60 متر بانوان ایران بود که در مسابقات ماه گذشته باشگاه پارتیزان بلگراد صربستان، زمان 7.32 ثانیه را ثبت کرد. او حالا با ثبت زمان 7.29ثانیه همچنان رکورددار این ماده است و پس از اعلام نتیجه آزمایش دوپینگ و تأیید صحت آن، این رکورد به عنوان رکورد ملی دوی 60 متر بانوان ایران محسوب خواهد شد.

همچنین در صورت تأیید رکورد 7.29 ثانیه فرزانه فصیحی، او یکی از ملی‌پوشان دوومیدانی ایران در مسابقات جهانی داخل سالن چین خواهد بود و برای نخستین بار در تاریخ ورزش کشور، یک بانو از دوومیدانی ایران به مسابقات قهرمانی جهان راه پیدا می‌کند.

 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.