تنیس آزاد استرالیا| فدرر: باید مراقب باشم/ بارتی: در ست اول عجله داشتم

تنیسورهای مطرح جهان بعد از برتری در دور نخست مسابقات آزاد استرالیا، صحبت‌هایی را مطرح کردند.

www.farsnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ ورزش بانوان ، کوکو گاف تنیسور 15 ساله آمریکایی بعد از برتری مقابل ونوس ویلیامز در مسابقات آزاد استرالیا، اظهار داشت: من امروز واقعا عصبی بودم. زمانی که قرعه‌کشی را متوجه شدم بسیار شوکه بودم.

وی در خصوص حمایت‌هایی که امروز از سوی هواداران شاهد بود، عنوان کرد: من فقط از آنها تشکر می‌کنم. تماشاگران زمانی که نام مرا صدا می‌زدند احساس می‌کردم همان چیزی است که در مسابقات آزاد آمریکا دیدم.

اشلی بارتی تنیسور شماره یک زنان جهان نیز بعد از برتری در دیدار نخست، گفت: برگشت خوبی در ست دوم داشتم. در این ست آنچه را که لازم بود انجام دادم. این لحظه‌ای است که به دنبالش بودم.

این تنیسور 23 ساله استرالیایی خاطرنشان کرد: ست اول هم در کنترل من بود اما من خیلی عجله داشتم و می‌خواستم زود بازی را به پایان برسانم.

راجر فدرر مرد شماره 3 جهان بعد از برتری در دور نخست، عنوان کرد: هر کاری که امروز انجام می‌دادم احساس می‌کردم بازی را در کنترل خودم دارم. در هر ست خیلی راحت حریف را شکست دادم و آزادانه بازی کردم.

تنیسورهای مطرح جهان بعد از برتری در دور نخست مسابقات آزاد استرالیا، صحبت‌هایی را مطرح کردند.

وی افزود: ممکن است این اتفاق در مرحله دوم رخ ندهد بنابراین فکر می‌کنم باید مراقب باشم. من می‌دانم حریفان پیروز شده‌اند و فکر می‌کنم این مهم است که در این خصوص آرام باشم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.