مردم از فساد اداری گله‌مند هستند

رئیس قوه قضائیه گفت: مردم از روابط ناسالم و فساد اداری، رانت و رشوه گله‌مند هستند و شفافیت و تسهیل امور جلوی بسیاری از فسادهای اداری را می‌گیرد.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ حقوقی و قضایی، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی روز سه شنبه در همایش نقش پلیس در امنیت اقتصادی و رونق تولید در افق گام دوم انقلاب اسلامی افزود: هیچ کارآفرین، سرمایه گذار و فعال اقتصادی آماده برای رشوه دادن نیست و اگر نظام اداری سالم باشد و دادن مجوزها تسهیل شود، جلوی رشوه دادن گرفته می شود.
وی ادامه داد: نمی خواهیم در دستگاه قضایی شاهد تشکیل پرونده باشیم و اگر نظام اداری سالم باشد کارها و اقدامات به سهولت انجام می شود و زمینه فساد اداری از بین می رود.
رئیسی اظهار داشت: داشتن فضای سالم اداری آرمان و آرزو نیست بلکه امکان پذیر است.
رئیس قوه قضائیه اضافه کرد: رونق تولید و امنیت دوگانه انفکاک ناپذیر هستند و نمی توان میان امنیت اقتصادی و امنیت تفکیک قائل شد.
وی افزود: کارآفرین و تولیدکننده باید آرامش داشته باشند و در این فضا اقدامات مجاهدانه خود برای رونق تولید و اقتصاد را انجام دهند.
ادامه دارد...

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.