سردار سلیمانی هماهنگ کننده محورمقاومت بود/تمدن غربی،وحشی‌گری است

نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: هدف ما مسلمانان بعنوان محور مقاومت، آزادی و استقلال است و شهید حاج قاسم سلیمانی هماهنگ کننده این محور بود.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس سیاسی امروز نیوز؛ سیاست خارجه ، ناصر ابوشریف نماینده جهاد اسلامی فلسطین در دومین کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری با محوریت تروریسم دولتی آمریکا و انتقام سخت که صبح امروز (سه‌شنبه) در مجموعه لانه جاسوسی آمریکا برگزار شد اظهار داشت: بزرگترین جنایتکاران در جهان جوامع و تمدن غربی هستند همانطور که در فیلم هایشان و آثارشان قابل مشاهده است. تمدن غربی و اروپایی متوحش هستند و غربی ها تمدن قتل را بنا نهادند و ددمنشی را می‌توان در جنگ های صلیبی به وضوح مشاهده کرد. 

وی افزود: تمدن غربی و آمریکایی مبتنی بر تجاوز به ناموس و قتل انسان‌ها، چپاول و غارت استوار است. به عنوان مثال پادشاه بلژیک زمانی ۱۰ میلیون کنگو آمریکایی را کشت. آمریکایی ها و غربی ها ژست دموکراتیک به خود می‌گیرند در حالیکه سراسر دروغ است و هیچ وقت از قدرت خود برای دفاع از انسانیت و اجرای عدالت استفاده نکرده اند.

نماینده جهاد اسلامی فلسطین افزود: بزرگترین شاهد در جنایات غرب مسئله فلسطین است که انواع جنایت علیه حقوق بشر انجام شده است و یهودیان ادعا می کنند علیه آنها جنایاتی صورت گرفته در حالی که افرادی مانند هیتلر، ترامپ و ... زاییده این تمدن غربی هستند و اگر ظلمی به یهودیان شده است ناشی از همین تفکر غربی است.

ناصر ابوشریف در پایان گفت: هدف ما مسلمانان در محور مقاومت، آزادی و استقلال است و شهید حاج قاسم سلیمانی هماهنگ کننده این محور بود و هیچ وقت نمی خواست به ملت های دیگر تجاوز کند و این هدف را ما نیز در محور مقاومت دنبال می کنیم و با کسانی می جنگیم که می خواهند ما را خوار و ذلیل کنند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.