تهدید پلیس تاثیری ندارد/حمایت شخص رئیس قوه قضائیه را داریم

فرمانده نیروی انتظامی با اعلام این مطلب که اولویت پلیس برخورد با شبکه‌ها و باندهای سازمان‌یافته در حوزه فساد اقتصادی است از حمایت دستگاه قضا به خصوص شخص رئیس قوه قضائیه از نیروی انتظامی خبر داد.

www.farsnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث ، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه همایش نقش امنیت در اقتصاد ملی و رونق تولید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برگزاری همایش نقش امنیت در اقتصاد ملی و رونق تولید توسط فرماندهی انتظامی تهران بزرگ کار بسیار بزرگی است و ان‌شاءالله بتواند نتایج ارزشمندی به دنبال داشته باشد.

فرمانده نیروی انتظامی به شروع به کار پلیس امنیت اقتصادی در سال جاری اشاره و تصریح کرد: پلیس امنیت اقتصادی در این مدت کوتاه فعالیت خود توفیقات خوبی داشته که از آن جمله رسیدگی به پرونده‌های بزرگ و کوچک است.

وی با اعلام این مطلب که بیش از 50 درصد در تشکیل پرونده‌های کلان نسبت به سال گذشته پیشرفت داشته‌ایم اظهار امیدواری کرد که با هماهنگی بسیار خوب مردم، دست اندرکاران اقتصادی، قوه قضائیه و اشرافیت پلیس مبارزه و مقابله جدی و مقتدرانه با فساد اقتصادی صورت بگیرد.

سردار اشتری به استقرار پلیس گمرک در 13 گمرک اشاره و اعلام کرد: در ماه‌های آینده استقرار پلیس در سایر گمرکات کشور را شاهد خواهیم بود.

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر این مطلب که شناسایی و مقابله با مفسدان اقتصادی بهتر از گذشته در حال انجام است، به اولویت پلیس اشاره و اعلام کرد: برخورد با باندهای سازمان یافته و شبکه‌ها در حوزه فساد اقتصادی در دستورکار ناجا است؛ اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده اما کفایت نمی‌کند. باید بیشتر اقدام کرد و حمایت نیز بیشتر باشد.

وی در خصوص برخورد پلیس با یقه سفیدها اعلام کرد: باندهایی را که همکاران بنده شناسایی و برخورد کردند، متشکل از افراد مختلفی بود؛ همچنین کسانی که از جانب برخی از دستگاه‌ها حمایت می‌شدند که توسط دستگاه قضا با آنها برخورد کردیم.

سردار اشتری با تاکید بر این مهم که باید همه دستگاه‌های ذی‌ربط در حوزه اقتصادی باید پلیس را یاری کنند، به حمایت قضایی پلیس از سوی شخص رئیس قوه پرداخت و گفت: پلیس با یک برنامه مدون و تدبیر و اقتدار در این زمینه کار خود را انجام می‌دهد؛ ما حمایت قضایی را از سوی شخص رئیس قوه داریم؛ کسانی که بعضا ماموران ما را تهدید می‌کنند بدانند تهدیدات اثری ندارد و ماموران ما با انگیزه بیشتر و روحیه جهادی به کار خود ادامه خواهند داد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.