استقبال از جشنواره فیلم فجر بیشتر شده است

با وجود افزایش ظرفیت سینماهای این دوره جشنواره فیلم فجر در پیش‌فروش بلیت‌های مردمی، استقبال از سال‌های قبل بیشتر است.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ سینما و تئاتر به نقل از ستادخبری جشنواره فیلم فجر، اخبار جدیدی از جشنواره فیلم فجر توسط مدیر روابط عمومی جشنواره منتشر شد.

مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر در ارتباط زنده تلویزیونی با برنامه "صبح بخیر ایران" شبکه یک، ضمن اعلام این خبر که استقبال عمومی از جشنواره فیلم فجر نسبت به سال‌های قبل بیشتر شده است، گفت: سال گذشته برای هر سانس 7 هزار و 229 صندلی اختصاص پیدا کرده بود که این رقم امسال به 9 هزار و 382 صندلی رسید، 14 مجموعه سینمایی دوره 37 به 17 مجموعه در این دوره رسید و 24 سالن به 35 سالن افزایش پیدا کرد.

مسعود نجفی همچنین در ارتباط تلفنی دیگری با برنامه "یه روز تازه" شبکه تهران مجموع ظرفیت بلیت‌های مردمی را 119 هزار قطعه عنوان کرد و گفت: تا کنون حدود 105 هزار قطعه فروش رفته و تنها سهمیه‌ای در برخی سینماها باقی مانده است که این پیش‌فروش تا ساعت 18 دوم بهمن ادامه خواهد داشت.

مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر در گفت‌وگو با برنامه صبحگاهی "سلام صبح بخیر" شبکه سه نیز با اشاره به دو اقدام جدید جشنواره گفت: امسال برای اولین‌بار نام فیلم روی بلیت درج می‌شود، در سال‌های گذشته تنها نام گروه روی بلیت قید می‌شد. همچنین در جهت بهداشت روانی کودکان و نوجوانان، فیلم‌هایی که رده‌بندی سنی دارند روی بلیت به‌عنوان توصیه درج می‌شود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.