سلیمی: الهامی ارتباط خوبی با بازیکنان دارد/ برای برد برابر پرسپولیس بازی می‌کنیم

مدافع تیم فوتبال تراکتور تبریز تاکید کرد که بازی سختی با پرسپولیس خواهند داشت و به دنبال کسب سه امتیاز هستند.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، در ارتباط با شرایط فعلی تراکتور و اردویی که این تیم در کشور ترکیه پشت‌سر گذاشت، گفت: وضعیت تیم ما خوب است و خوشبختانه اردوی بسیار خوبی در ترکیه پشت سر گذاشتیم. بدنسازی فشرده را پشت سر گذاشتیم و البته تمرینات تاکتیکی هم زیر نظر ساکت الهامی انجام شد. دو بازی دوستانه انجام دادیم تا از لحاظ تاکتیکی بیشتر هماهنگ شویم.

وی در خصوص اینکه تراکتور در قلب خط دفاع دنبال مدافع خارجی است، عنوان کرد: در این خصوص کادرفنی و باشگاه تصمیم‌گیرنده هستند و ما باید وظایف خودمان را انجام دهیم. طبیعتا سرمربی بر اساس نیازهایش بازیکن جذب می‌کند و آرزوی همه ما این است که تراکتور بهترین وضعیت را داشته باشد و همه بازیکنان هم به تیم کمک کنند. 

سلیمی در خصوص نتایج خوب تراکتور با ساکت الهامی و بازگشت این تیم به جمع مدعیان قهرمانی خاطرنشان کرد: خدا را شکر که در چند بازی گذشته بردهای خوبی به دست آوردیم و شرایط تیم بهتر شد. آقای الهامی هم خیلی زحمت می‌کشد و با بازیکنان ارتباطی خوب و صمیمانه دارد. سرمربی ما روی تیم اشراف کامل دارد و امیدوارم این مسیر را خوب را در کنار یکدیگر ادامه دهیم.

مدافع تراکتور با اشاره به دیدار مقابل پرسپولیس که یکشنبه هفته آینده در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد، گفت: بازی سختی در پیش داریم چون پرسپولیس تیم باکیفیتی است ولی ما هم تراکتور هستیم و می‌خواهیم نیم‌فصل دوم را هم با نتیجه‌ای خوب شروع کنیم. هدف ما چیزی جز برد نیست و از لحاظ فنی هم پتانسیل پیروزی را داریم، امیدوارم شاهد یک بازی زیبا و هیجان‌انگیز باشیم.

سلیمی در پاسخ به این پرسش که «آیا تراکتور در این فصل قهرمان خواهد شد؟» عنوان کرد: رقابت بین مدعیان قهرمانی فشرده است و چیزی قابل پیش‌بینی نیست ولی ما برای رسیدن به قهرمانی تلاش خواهیم کرد و هدفمان خوشحال کردن مردم آذربایجان و هواداران تراکتور است.

 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.