پوستر ماورایی «سلفی با دموکراسی» منتشر شد

از پوستر خارجی فیلم سینمایی «سلفی با دموکراسی» با کارگردانی علی عطشانی و بازی پولاد کیمیایی، پژمان بازغی و سیما تیرانداز رونمایی شد.

www.khabaronline.ir
اندازه متن Aa Aa

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، همزمان با نمایش فیلم سینمایی «سلفی با دموکراسی» با کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی عطشانی در بخش بازار جشنواره فیلم برلین، پوستر این فیلم که مثل فضای اثر، حال و هوایی ماورایی دارد، رونمایی شد.

این فیلم روز یکشنبه ۴ اسفند برابر با ۲۳ فوریه، ساعت ۱۳ در سالن Cinemaxx۱۷ برلین برای نخستین بار روی پرده می‌رود.

حجم بالای جلوه‌های ویژه کامپیوتری «سلفی با دموکراسی» که توسط فرید ناظرفصیحی و تیم ویژوئال طراحی و اجرا شده است، تجربه جدیدی محسوب می‌شود.

پولاد کیمیایی، پژمان بازغی، آتیلا پسیانی، سیما تیرانداز، امیرعباس گلاب، دنیا مدنی، نیما شاهرخ‌شاهی، مهدی صبایی، قاسم زارع و کورش تهامی از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«سلفی با دموکراسی» داستانی ماورایی دارد و روایت متفاوتی است از کسانی که در جنگ ایران و عراق حضور داشته‌اند و داستان آن تقریبا در ادامه داستان فیلم «دموکراسی تو روز روشن» اتفاق می‌افتد.

۵۷۲۴۵

امروزنیوز این اخبار را از خبرآنلاین به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.