شب روایت میزبان راوی «قصه‌های ظهر جمعه»می‌شود

مجله شبانگاهی «شب روایت» میزبان محمدرضا سرشار نویسنده مطرح کشور می شود.

www.farsnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ دنیای هنرمندان ، بیست و پنجمین برنامه «شب روایت» شامگاه سه شنبه شب اول بهمن ماه، با اجرای محمدمهدی شیخ صراف ساعت ۲۳ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.

در این قسمت محمدمهدی شیخ صراف میزبان محمدرضا سرشار نویسنده ی پیشکسوت و مطرح  کشورمان خواهد بود.

همچنین در آیتمی ویژه به پاس نیم قرن نویسندگی محمدرضا سرشار به کارنامه ی ادبی این نویسنده پرداخته است.

محمدرضا سرشار، متولد ۱۳۳۲ مشهور به رضا رهگذر، نویسنده، پژوهشگر و منتقد ادبی است که با ۲۴ سال گویندگی قصه ظهر جمعه از شبکه سراسری رادیو به شهرت رسید.از سوابق او می‌توان به شانزده ‌دوره داوری کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، تدریس زبان فارسی در دانشگاه‌های امام صادق (ع) تهران، هند و پاکستان، عضویت در هیئت نظارت کتاب‌های منتخب شورای فرهنگ عمومی اشاره کرد.

«آنک آن یتیم نظر کرده»، «ببارد باران، نبارد باران» و «ادبیات داستانی ایران پس از انقلاب اسلامی» از جمله آثار متعدد این نویسنده معاصر است.

در آیتم «لذت متن» امشب برنامه «شب روایت» خوانش کتاب عوارف المعارف از شیخ شهاب الدین سهروردی به عهده ی استاد علیرضا مختار پور است.

«شب روایت» به تهیه‌کنندگی حسین شاه‌مرادی محصول گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که سه شنبه ها ساعت 23 به صورت زنده پخش می‌شود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.