ارسال محموله ۸۰ تنی کمک های مردمی به مناطق سیل زده سیستان

پنجمین محموله هوایی جمعیت هلال‌احمر شامل کالاهای اهدایی مردم به سیل‌زدگان استان سیستان به این مناطق ارسال شد.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث ، محموله ۸۰ تنی شامل کالاها و کمک‌های مردمی به هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان ظهر امروز در فرودگاه امام خمینی (ره) بارگیری و به این مناطق ارسال شد.

محمودرضا پیروی دبیرکل جمعیت هلال احمر در حاشیه بارگیری این کالاها گفت: این محموله به وزن ۸۰ تن و ارزش ۴۰ میلیارد ریال شامل اقلام اهدایی مردمی، سازمان‌ها، شرکت‌ها و نهادهایی مانند پتروشیمی ماهشهر، وزارت ورزش و جوانان، اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، اصناف تهران، اتحادیه نانوایان و … برای سیل زده‌های سیستان و بلوچستان بارگیری شد.

وی افزود: این پنجمین محوله هوایی است که برای مردم سیل‌زده سیستان و بلوچستان ارسال می‌شود و علاوه بر آن امدادرسانی و ارسال اقلام امدادی به صورت زمینی از استان‌های معین از ابتدای وقوع سیل تا کنون در حال انجام است.

پیروی، محموله ارسالی را شامل مواد غذایی و وسایل گرمایشی عنوان کرد و گفت: این محموله شامل برنج، روغن، آرد، بخاری، کنسرو، آب آشامیدنی، پتو، موکت، لوازم بهداشتی، شوینده و … است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.