کریس‌مورفی: ترامپ ما را در جهان منزوی، ضعیف‌تر و ناامن‌تر کرد

سناتور آمریکائی با «فاجعه‌بار» خواندن اشتباهات ترامپ در عرصه سیاست خارجی تصریح کرد: ترامپ ما را در جهان منزوی، ضعیف‌تر و ناامن‌تر کرد.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس بین الملل امروز نیوز؛ آمریکا و اروپا ، «کریس مورفی» سناتور دموکرات آمریکا در پیامی توئیتری در خصوص اشتباهات فاجعه‌بار ترامپ در عرصه سیاست خارجی نوشت: اکنون ما در صحنه جهانی، کمتر ایمن و کمتر مورد احترام هستیم.

سناتور دموکرات آمریکا درا ین باره ادامه داد: در سومین سال تحلیف ترامپ، زمان آن است که به ۳ سال سیاست خارجی فاجعه‌بار بنگریم. تقریبا در هر گوشه از جهان، او ما را منزوی، ضعیف‌تر و ناامن‌تر ساخته است. رئیس‌جمهوری آتی ما یک عالم کار برای اصلاح دارد.

وی در خصوص ایران نوشت: تشدید کورکورانه تنش ها توسط ترامپ در وهله اول باعث شده ایران مجدداً برنامه هسته‌ای خود را از سر گیرد. دوم اینکه، ایران را در عراق، سوریه و یمن قویتر کرد. سوم، ما را در آستانه جنگ قرار داد و همه آن هم بابت هیچ چیز. توافق ایران کارآمد بود، اما ترامپ همه آن را از بین برد، فقط به این دلیل که نام اوباما روی آن بود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.