۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در شاهرود کشف شد

شاهرود - فرمانده انتظامی شاهرود از دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: ۱۰۲ کیلوگرم مواد مخدر از سوداگران مرگ در ماموریت پلیس کشف و ضبط شد.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث ، با بیان اینکه مأموران انتظامی شهرستان شاهرود موفق به کشف ۱۰۲ کیلوگرم مواد مخدر در طرح مشترک پلیس مواد مخدر شهرستان شاهرود و مرکز استان شدند، ابراز کرد: تیم‌های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر شاهرود نیمه‌های شب با شناسایی خودرو قاچاقچیان در یکی از محورهای مواصلاتی شاهرود، به سوداگران مرگ ظنین شده و دستور توقف خودرو آنها را صادر کردند اما متواری شدن این افراد تعقیب و گریز را رقم زد.

وی با بیان اینکه شلیک چند گلوله به لاستیک‌های خودرو سبب متوقف شدن خودروی قاچاق چیان شد، بیان کرد: ۱۰۲ کیلوگرم تریاک و حشیش از این خودرو کشف شد.

فرمانده انتظامی شاهرود با بیان اینکه این خودرو قصد فرار به یکی از استان‌های همجوار را داشت، بیان کرد: با هوشیاری پلیس این محموله مواد مخدر به مقصد نرسید.

کریمی گفت: پرونده این افراد و همچنین مواد مخدر مکشوفه از آنان پس از تکمیل به مراجع قضائی ارسال شد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.