رمزگشایی امیلیا کلارک از گاف بزرگ سریال «بازی تاج و تخت»

امیلیا کلارک ستاره سریال «بازی تاج و تخت» می‌گوید بازیگر نقش لرد واریس لیوان قهوه را سر صحنه سریال آورد و سبب‌ساز آن گاف بزرگ شد.

www.khabaronline.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ سینما و تئاتر ، فصل هشتم و پایانی سریال «بازی تاج و تخت» حاشیه‌ها و البته گاف‌های زیادی داشت. یکی از نخستین و مشهورترین گاف‌ها وجود یک لیوان قهوه در صحنه‌ای از این سریال بود که سر و صدای زیادی به پا کرد. 

حتی برخی معتقد بودند که کمپانی استارباکس برای تبلیغ خود مبلغ گزافی به تولیدکنندگان سریال داده تا به عمد این لیوان قهوه را آنجا نشان دهند. 

حال امیلیا کلارک بازیگر نقش دنریس تارگرین می‌گوید که کنلت هیل بازیگر ایرلندی که نقش لرد واریس را بازی می‌کرد، لیوان را سرصحنه آورده است. کلارک چهارشنبه در برنامه‌ تلویزیونی جیمی فالن این ادعا را مطرح کرد .

امیلیا کلارک ستاره سریال «بازی تاج و تخت» می‌گوید بازیگر نقش لرد واریس لیوان قهوه را سر صحنه سریال آورد و سبب‌ساز آن گاف بزرگ شد.

پیش از این سوفی ترنر دیگر بازیگر سریال در همین برنامه این اشتباه بزرگ را به گردن امیلیا کلارک انداخته بود. حال بازیگر نقش مادر اژدهایان می‌گوید که مقصر نیست و کنلت هیل پیش از مراسم امی حقیقت ماجرا را به او گفته است. 

امروزنیوز این اخبار را از خبرآنلاین به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.