ارتش همواره در آمادگی کامل برای حراست از مرزهاست

معاون اجرایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر معنویت محور بودن ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز ارتش با تمام وجود همواره در آمادگی کامل برای حراست از مرزهای هوایی، زمینی و دریایی کشور است.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس سیاسی امروز نیوز؛ امنیتی و دفاعی، به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرتیپ محمد محمودی روز دوشنبه با اشاره به اقدامات و موفقیت‌های ارتش در حوزه قرآن اظهارداشت: به برکت پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اکنون ارتش دارای بیش از ۳۰ هزار نفر فعال قرآنی است که ۱۲ هزار نفر آنها در حوزه حفظ فعالیت می‌کنند.

معاون اجرایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با تاکید بر اینکه قرآن محور اصلی اقدامات فرهنگی در ارتش است، افزود: هر هفته سه‌شنبه بالغ بر ۷ هزار کلاس قرآن در ارتش دایر و اساتید این کلاس‌ها از بین کارکنان قرآنی ارتش منتخب می‌شود، می‌توان گفت به برکت انقلاب اسلامی ایران، ارتش امروز یک دانشگاه قرآنی و کاملا معنویت محور است. همچنین قریب به هزار نوبت نماز جماعت به همت سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در هر شبانه روز جماعت در یگان‌ها و کوی‌های سازمانی ارتش اقامه می‌شود.

محمودی ادامه داد: ارتش یکی از سازمان‌های پیشتاز و پیشرو در زمینه قرآن است که گواه این ادعا، برگزاری ۳۹ دوره مسابقه قرآن در ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروهای تابعه آن است.

وی با تاکید بر نقش بازدارندگی ارتش در مقابل تهدیدات دشمنان تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران با تمام وجود همواره در آمادگی کامل برای حراست از مرزهای هوایی، زمینی و دریایی کشور است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.