مقابله با ۶۶۰ هکتار زمین خواری در ۱۰ ماه گذشته

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن گفت: از ابتدای فروردین تا پایان دی ماه با بیش از ۲۳۰۰ مورد زمین خواری مقابله و ۶۶۰ هکتار از اراضی دولتی آزادسازی شده است.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث، به گزارش روز سه‌شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ جواد خردمند در حاشیه دومین همایش آموزش فرماندهان یگان های حفاظت ادارات کل راه و شهرسازی سراسر کشور  با تاکید بر ضرورت پیگیری راستی آزمایی و شناسایی زمین خواران و متصرفان افزود: با تلاش ماموران یگان حفاظت در سراسر کشور با بیش از ۲۳۰۰ مورد زمین خواری و تعرض به زمین های دولتی تا پایان دی ماه سال جاری مقابله شده و در این راستا استان های تهران، خوزستان، لرستان، همدان، ایلام و فارس در شناسایی متصرفان اراضی دولتی ممتاز عمل کرده اند.

وی ادامه داد: در این بازه زمانی بیش از ۶۰۰ فقره احکام قطعی له دولت به مساحت بیش از ۶۶۰ هکتار و با ارزش بیش از ۳۸۰۰ میلیارد تومان که از سنوات قبل مورد تصرف قرار گرفته بود اجرا و به اموال دولت بازگردانده شد.

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن کشور ضمن هشدار جدی نسبت به هرگونه تعرض و دست‌اندازی به اموال و اراضی دولتی تصریح کرد: با هرگونه تجاوز و تعرض به انفال بدون مسامحه و با اقتدار برخورد خواهد شد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.