راه‌اندازی پویش «زنان سرزمین من» در رادیو پیام/ برنامه‌ای زنان آن را می‌گردانند

مدیر شبکه‌های رادیویی پیام و آوا گفت: به مناسبت روز ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و روز مادر شبکه رادیویی پیام پویش بزرگ «زنان سرزمین من» را برگزار می کند.

www.farsnews.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ دنیای هنرمندان گفت: به مناسبت روز ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و روز مادر شبکه رادیویی پیام پویش بزرگ «زنان سرزمین من» را برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: شنوندگان رادیو پیام در سراسر کشور می‌توانند در روز مادر با رادیو پیام همراه و در خاطره‌سازی روز مادر نقش داشته باشند.

وی افزود: ویژه برنامه «زنان سرزمین من» تنها برنامه‌ای است که همه عوامل برنامه‌ساز آن خانم ها هستند. پخش این ویژه برنامه از بخش عصرگاهی رادیو پیام روز جمعه 25 بهمن ساعت 14 آغاز می‌شود. گوینده بخش عصرگاهی این برنامه فاطمه فراهانی، تهیه کننده نیره مرادحاصلی، بخش شامگاهی با اجرای فاطمه عباسی و تهیه کنندگی سحر جولایی بخش شبانگاهی با اجرای  پریچهر بهروان و تهیه‌کنندگی انسیه سمیع‌پور خواهد بود.

ملازاده تاکید کرد: همچنین  این شبکه روز شنبه 26 بهمن ماه برای گرامیداشت روز مادر در بخش‌های مختلف رادیو پیام با پخش برنامه‌های شاد و مفرح لحظات متفاوتی برای مادران سرزمینمان به یادگار خواهد گذاشت. پویش «زنان سرزمین من» به صورت ویژه طراحی شده است تا مخاطبان رادیو پیام ضمن ارسال پیام‌های تبریک خود از طریق سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۰۱۰۴۷ در این روز بتوانند با معرفی زنان موفق در عرصه‌های مختلف با ارسال  تصاویر به همراه عکس خودشان این تصاویر را در رادیونمای رادیو پیام و آوا مشاهده کنند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.