سردار سلیمانی: بسیج پشتیبان همه دستگاه‌های نظام است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه بسیج به عنوان نیروی مردمی پشتیبان همه دستگاه‌های نظام است، گفت: اصولا تشکیلات و شبکه‌های مردمی همیشه در کنار دستگاه‌های مسئول و در امتداد ماموریت‌های آنها قرار می‌گیرند.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس سیاسی امروز نیوز؛ امنیتی و دفاعی، سردار غلامرضا سلیمانی روز دوشنبه در نشست خبری به مناسبت چهلمین سال بسیج و با شعار بسیج ۴۰ سال خدمت جهاد و شهادت، اظهار داشت: وقتی مشکلی در کشور به ما به نام فلج اطفال وجود داشت و وزارت بهداشت و درمان با کمک بسیج توانست این مشکل را مرتفع کند. اگر در جاهایی هم نیروی انتظامی نیاز به کمک داشته است بسیج در حد توان خود، کمک و پشتیبانی کرده است و کمک ما بیشتر جنبه مردمی دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: ۵ آذرماه سالروز صدور فرمان تاریخی امام راحل همراه با چهلمین سالگرد تاسیس بسیج در میهن اسلامی است که همه مردم و کشورهای اسلامی با خدمات و برکات بسیج در طول ۴۰ سال گذشته آشنا هستند.

سلیمانی افزود:‌بسیج گسترده‌ترین شبکه مردمی در درون کشور  را دارد و در خدمت به میهن اسلامی، ملت بزرگ ایران و منافع ملی کشور در طول ۴۰ سال گذشته و در صحنه‌های مختلف توانست به ضرورت‌ها و نیازهای ملت ایران و نظام مقدس ایران پاسخ دهد تا جایی که امروز بسیج الگویی برای کشورهای مسلمان و همه ملت‌های آزاده شده است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.