کاراته وان امارات| آل‌سعدی به مدال نقره رسید

نماینده کاراته ایران با شکست در دیدار نهایی مسابقات کاراته وان امارات به مدال نقره رسید.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ ورزش بانوان ، روز پایانی از دومین مرحله از رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان 2020 از صبح امروز (یکشنبه) در دبی امارات پیگیری شد و شیما آل‌سعدی با شکست سه بر یک در دیدار نهایی وزن 61- کیلوگرم مقابل یین ژیا اویان از چین به مدال نقره دست یافت. 

آل سعدی روز گذشته برای رسیدن به دیدار نهایی ابتدا 2 بر یک از سد کریستینا فرر از اسپانیا گذشت و در ادامه مقابل فیلیپه وندولینه از فرانسه با نتیجه 5 بر 4 به برتری رسید. او در سومین مبارزه 3 بر 2 اینگیریدا سوچانکوآ از اسلواکی را شکست داد و سپس موفق شد یک بر صفر آنیتا سروگینا از اوکراین را با شکست بدرقه کند و گام به دور نیمه نهایی بگذارد.

آل‌سعدی در مبارزه نیمه نهایی مقایل جیانا لطفی از مصر قرار گرفت و پس از تساوی 2 بر 2 با قانون سنشو برنده تاتامی شد و به فینال راه پیدا کرد.

پیش از این سارا بهمنیار، رزیتا علیپور، مهدی خدابخشی و بهمن عسگری موفق به کسب سه مدال برنز شده بودند و مهسا افسانه نیز با شکست در دیدار رده‌بندی مسابقات کاتا از دست‌یابی به مدال بازماند. 

کاراته وان امارات با حضور 571 کاراته‌کا از 85 کشور جهان از روز جمعه 25 بهمن‌ماه به مدت سه روز در  دبی امارات برگزار خواهد شد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.