پیروزی شهرداری ارومیه، شهرداری گنبد و فولاد سیرجان

‌در چارچوب دیدارهای هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال تیم‌های شهرداری ارومیه، شهرداری گنبد و فولاد سیرجان حریفان خود را شکست دادند.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ اخبار عمومی ‌به گزارش خبرنگار مهر، هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر والیبال امروز یکشنبه در حال برگزاری است. شاگردان پیمان اکبری در تیم شهرداری ارومیه موفق شدند با نتیجه ۳ بر صفر (۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۲۲) تیم راهیاب ملل مریوان را شکست بدهند و به یازدهمین برد خود در فصل جاری دست یابند.

در دیگر بازی امروز نیز تیم شهرداری گنبد موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر (۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۷) شهروند اراک را شکست بدهد. این نهمین پیروزی تیم شهرداری گنبد است وهمچنان در رده هفتم جدول رده بندی باقی ماند.

تیم فولاد سیرجان موفق شد با نتیجه ۳ بر یک از سد پیام مشهد عبور کند تا شاگردان تندروان در تیم فولاد ششمین برد این فصل خود را کسب کنند و با ۲۰ امتیاز در جایگاه هشتم باقی بمانند. 

سایر دیدارها نیز در حال برگزاری می باشد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.