سرمربی شهرداری گنبد: پیروزی بر شهروند اراک حاصل تمرکز تیمی بود

سرمربی تیم والیبال لیگ برتری شهرداری گنبدکاووس گفت: پیروزی در مقابل تیم شهروند اراک، حاصل آرامش و بازگشت تمرکز تیمی به بازیکنان است که این مهم با همت همه دلسوزان این رشته ورزشی در گنبدکاووس انجام شد.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ اخبار عمومی اظهارداشت: پس از واگذاری دو بازی آخر، شرایط تیم از لحاظ روحی در وضعیت مساعدی نبود.

وی افزود: در دو روز گذشته با حضور بزرگان رشته والیبال و گفت و گو با بازیکنان، روحیه از دست رفته به تیم بازگشت و با بهبود اوضاع، شهرداری گنبد با اقتدار و تنها برای کسب پیروزی قاطع وارد زمین شد و همه شاهد بودند که امروز تیم گنبد یک بازی منسجم و منظم ارائه کرد.

سرمربی تیم گنبدکاووس گفت: البته گاهی همه چیز دست به دست هم می‌دهد تا تیم با دور شدن از آرامش و تمرکز نتواند موارد تاکتیکی را در زمین ارائه کند و در بازی قبلی، نبود تماشاگران به عنوان حامیان واقعی والیبال گنبد، فشار مضاعفی بر تیم وارد کرد.

جزیده بیان داشت: در بازی امروز مقابل شهروند اراک، تیم از نظر تاکتیکی و فنی فوق‌العاده عمل کرد و این یک کار گروهی است و در مواقعی که در کسب امتیاز ناتوان هستیم هم همگی باید کنار هم باشیم زیرا مشکلات در یک خانواده با صبر و همراهی حل خواهد شد.

وی خاظرنشان کرد: برای تمام تماشاگرانی که از جان و دل برای تیم دلسوزی میکنند ادای احترام کرده و رویشان را  می‌بوسیم زیرا سرمایه‌های اصلی و حامیان والیبال همین هوادارانی هستند که در بازی ها مارا یاری می‌کنند و انتظار داریم این هواداری بیشتر شود تا در بازی‌ها خانگی از تشویق و حمایت تماشاگران به عنوان یک عامل مهم برای کسب پیروزی در مقابل تیمهای میهمان بهره‌مند باشیم.

سرمربی تیم شهروند اراک نیز که اولین بازی خود در این تیم را تجربه می کرد، پس از شکست در مقابل تیم شهرداری گنبدکاووس گفت: شهروندان گنبدی ورزش والیبال را عاشقانه دوست دارند و از همین رو بازی کردن در این شهر کار بسیار سختی است.

مصطفی شجاعی افزود: تیم گنبد امروز با ارائه یک بازی کم اشتباه در سرویس و ضربات روی تور که با تکیه بر میکائیل تاجر از آن بهره می‌برد، توانست عرصه را بر تیم ما تنگ کند و همین باعث شد بازیکنان شهروند اراک نتوانند موارد تاکتیکی را پیاده کنند.

سرمربی تیم والیبال شهروند اراک خاطرنشان کرد: بازیکنان جوان تیم شهروند اراک در کنار بازی خوب تیم میزبان، اسیر تشویق‌های بی‌امان تماشاگران گنبدی هم شدند و در این اوضاع جمع و جور کردن تیم خصوصا از نظر فکری کار دشواری است و باید قبول کنیم که بضاعت تیم اراک در همین حد است.

دیدار دو تیم شهرداری گنبد و شهروند اراک در هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر والیبال کشور که در گنبدکاووس برگزار شد، با نتیجه سه بر صفر به سود میزبان خاتمه یافت.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.