برگزاری اولین گردهمایی فارغ‌التحصیلان مدارس صدرا

اولین گردهمایی فارغ‌التحصیلان مدارس صدرا در اردوگاه امام خمینی(ره) لواسان برگزار شد.

www.farsnews.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ آموزش و پرورش ، حجت‌الاسلام نخعی مسؤول کانون فارغ التحصیلان صدرا گفت: سازمان مدارس صدرا پس از تأسیس کانون فارغ‌التحصیلان، مهم‌ترین اهداف پیش روی خودش را مسأله نیروی انسانی سازمان خود و تلاش در جهت شتاب دادن به استعدادها و توانمندی‌های فارغ‌التحصیلان خود دیده است.

مسؤول واحد برادران خانه امید صدرا ادامه داد: در این گردهمایی فارغ‌التحصیلان حوزوی و دانشگاه در چند دوره در قالب اجرای رویداد ایده‌پردازی دور هم جمع شدند؛ این گردهمایی از همه توان ایده‌پردازی نخبگان فارغ التحصیل خود بهره‌برداری می‌کند و خروجی ایده‌ها را در مسائل کلان مدارس بکار می‌بندد.

اولین گردهمایی فارغ‌التحصیلان مدارس صدرا در اردوگاه امام خمینی(ره) لواسان برگزار شد.

وی افزود: علاوه بر این هر عضو پس از شرکت در این اردو فرصت طلایی پیدا کرد که با هم رشته‌ای‌های خود که احیاناً دارای ایده‌ها و نظرات مشترک هستند، هم افزایی کند و ادامه مسیر را به صورت گروهی دنبال کنند.

حجت‌الاسلام نخعی اضافه کرد: شناسایی استعدادها و توانمندی‌های فارغ‌التحصیلان در یک بستر علمی و کاملاً عادلانه در این اردو و توسط مربیانی که برای هر گروه در نظر گرفته می‌شود، صورت می‌گیرد.

وی افزود: برای پیشبرد بهتر فعالیت‌های فارغ التحصیلان خانه امید صدرا تأسیس شد و امورات فارغ التحصیلان در این خانه پیگیری می‌شود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.