سرمربی والیبال سایپا: مسئولیت باخت تیم بر عهده من است

سرمربی تیم سایپای تهران گفت: مسئولیت باخت مقابل تیم خوب سپاهان را می پذیرم که به دلیل چند اشتباه شکست خوردیم.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ اخبار عمومی، ناصر شهنازی شامگاه روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به عملکرد  تیمش در سه ست این دیدار گفت: در  ست چهارم این دیدار بازی یک طرفه ای را شاهد بودیم و ما نتوانستیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

وی با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش مسئولیت این باخت را پذیرفت و افزود: در ست نخست این دیدار تیم ما اشتباهاتی داشت که اگر نبود شاید نتیجه دیگر رقم می خورد.

شهنازی با بیان اینکه در بازی تکنیکی نباید اشتباه کرد و باید به اشتباهات حداقل برسد گفت: با این حال از تیم خوبی شکست خوردیم و سپاهان در تهران ما شکست داده بود.

وی با بیان اینکه سپاهان باشگاه بزرگی است و باید در لیگ برتر والیبال تیم داشته باشد ،ابراز امیدواری کرد در دیدارهای آینده نتیجه این  شکست جبران شود.

دیدار تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و سایپای تهران از هفته هفدهم مسابقات سوپرلیگ والیبال کشور عصر امروز از ساعت ۱۶ در سالن ۲۵ آبان ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد و در پایان تیم میزبان با نتیجه سه بر یک، میهمان را شکست داد.

قبل از این دیدار تیم سپاهان  با ۱۰ برد در رده پنجم و تیم سایپا نیز با ۱۲ بُرد در رده دوم لیگ برتر والیبال قرار دارند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.