نیکخواه‌بهرامی: مصدوم بودم و نمی‌توانستم در خدمت تیم ملی باشم

کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران که در ۲ دیدار نخست در پیکارهای انتخابی کاپ‌آسیا نمی‌تواند به میدان برود گفت: مصدومیتم در لیگ هنوز کاملا درمان نشده و نمی توانستم در خدمت تیم ملی باشم.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ اخبار عمومی  درباره شرایط مصدومیتش اظهار داشت: در جریان مسابقات لیگ هم به دلیل آسیبی که داشتم بازی نمی‌کردم. تمرین هم نداشتم و فیزیوتراپی، می‌کردم که بتوانم مصدومیتم را از بین ببرم. با سرمربی تیم ملی هم صحبت کردم و با هماهنگی او در این اردو حضور نخواهم داشت.

وی افزود: دیسک کمر من ملتهب شده بود. باید این التهاب کاهش پیدا می‌کرد و بعد فیله‌های کمرم را تقویت کنم. مدتی هم بازی نکردم تا این التهاب کاهش پیدا کند و بتوانم آرام آرام تمرین کنم. در چند بازی هم با درد به میدان رفتم که کمی شرایطم را بدتر کرد.

بازیکن تیم بسکتبال مهرام همچنین در خصوص شرایط این تیم در لیگ برتر نیز گفت: روند خوبی داشتیم و به نظرم در دیدارهای مهم نیز نتایج قابل قبولی کسب کردیم. کمی مصدومیت بازیکنان روی کارمان تاثیر گذاشت. به هر حال تیم جوانی هم داریم و بدون بازیکن خارجی لیگ را ادامه می‌دهیم و به طور قطع با اضافه شدن بازیکن خارجی در مرحله پلی‌آف شرایط بهتر هم می‌شود.

نیکخواه‌بهرامی با اشاره به کیفیت این فصل از لیگ برتر بسکتبال بیان کرد: همه مسابقات کیفیت بالایی داشتند و هیچ تیمی نتوانست برای خودش حاشیه امنیت ایجاد کند. به نظرم با وجود ترکیب جوانی که داشتیم، توانستیم عملکرد قابل قبولی به نمایش بگذاریم.

کاپیتان تیم بسکتبال مهرام همچنین گفت: لیگ امسال کیفیت بالاتری نسبت به چند سال قبل دارد. همه تیم‌ها مدعی هستند و همه تیم‌های حاضر باخت و برد را تجربه کرده‌اند. حتی تیم‌های میانه جدول یقه صدرنشین‌ها را گرفته‌اند. این نشان می‌دهد که کیفیت لیگ و تیم‌ها خوب است. در مرحله پلی‌آف رقابت‌های جذاب‌تر و با کیفیت‌تری را شاهد خواهیم بود.

وی در پایان درباره دیدارهای تیم ملی در انتخابی کاپ‌آسیا نیز بیان کرد: زمانی که بازی‌های ملی مطرح می‌شود باید دقت کنیم که هر مسابقه حساس و دشوار خواهد بود. بازی با قطر و سوریه نیز دشوار خواهد بود که اطمینان دارم بازیکنان تیم از پس آن برخواهند آمد و در ۲ دیدار پیش‌رو برنده می‌شویم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.