اشتباهات داوری بازی رابه ست پنجم کشاند/ توهین‌ها را پیگیری می‌کنم

سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان پس از پیروزی مقابل تیم پیام گفت: اشتباهات داوری به ضرر تیم ما بود.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ اخبار عمومی به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب دیدارهای هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال، تیم فولاد سیرجان در یک بازی سخت و نفس‌گیر موفق شد پیام مشهد را در خانه حریف با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد. این بازی دارای حاشیه‌هایی بود و تیم پیام مشهد نسبت به داوری اعتراض داشت.

محمدرضا تندروان سرمربی تیم فولاد در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره بازی و حواشی داوری پیش آمده گفت: داوری کاملاً به ضرر تیم سیرجان بود. ما باید این بازی را با نتیجه سه بر صفر پیروز می‌شدیم اما با اشتباهات داوری کار به ست پنجم کشیده شد. در ست پنجم نیز امتیازی که به ما دادند، بجا اعلام شد.

سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان در ادامه به فحاشی شیخ الاسلامی مدیرعامل باشگاه پیام اشاره کرد و گفت: در جریان بازی، تیم ما به شدت مورد فحاشی قرار گرفت. همچنین مدیرعامل باشگاه حریف به من فحاشی کرد که اگر من حرفه‌ای گری نمی‌کردم شاید کار به درگیری کشیده می‌شد. حتماً فحاشی‌های شیخ الاسلامی را پیگیری خواهم کرد. حتی ناظر بازی نیز این فحاشی‌ها را به فدراسیون والیبال گزارش کرد.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل فشردگی مسابقات لیگ، چند تن از بازیکنان خود را به دلیل مصدومیت و سرماخوردگی در اختیار نداشتیم اما سایر بازیکنان با جان و دل بازی کردند چرا که این بازی برای ما حکم یک بازی ۶ امتیازی داشت و نیاز داشتیم که این پیروزی را به دست آوریم. در ست پنجم از یک شکست پیروزی ساختیم که این پیروزی حاصل تدبیر کادر فنی و بازی بی نظیر بازیکنان در ست پنجم بود.

تندروان در ادامه تاکید کرد: خدا را شکر در پنج بازی گذشته خود چهار پیروزی به دست آورده‌ایم. روند تیم رو به رشد است و امیدوارم بتوانیم این روند را حفظ کنیم. بازی آینده نیز با تیم پیکان خواهد بود. از روزی که وارد تیم سیرجان شدم هدفم کسب پیروزی بود. برنامه ما این است در تمام بازی‌ها به پیروزی برسیم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.