(تصاویر) به یاد کوبی برایانت

شصت و نهمین تقابل ستاره‌های لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا با عنوان NBA All-Star ۲۰۲۰ صبح امروز (دوشنبه) در سالن یونایتد سنتر شهر شیکاگو در حضور ۱۷۸۰۸ تماشاگر برگزار شد و با نتیجه ۱۵۷ بر ۱۵۵ به سود تیم لبران جیمز به پایان رسید.

fararu.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ اخبار عمومی، بازیکنان تیم لبران جیمز در این دیدار همگی با شماره ۲ و بازیکنان تیم یانیس آنتتوکنمپو همگی با شماره ۲۴ به میدان رفتند. حدود ۳ هفته پیش بود که کوبی برایانت، اسطوره تیم لس‌آنجلس لیکرز و دخترش جیانا به همراه ۷ نفر دیگر در سانحه سقوط هلیکوپتر در کالیفرنیا و در حالی که تنها ۶ دقیقه تا رسیدن به مقصد فاصله داشتند، کشته شدند. بازیکنان تیم یانیس برای بزرگداشت این اسطوره با پیراهن شماره ۲۴ این بازیکن و بازیکنان تیم لبران به باید دخترش با پیراهن شماره ۲ به میدان رفتند.
تیم لبران جیمز در ثانیه‌های پایانی این بازی با پرتاب‌های آزاد آنتونی دیویس موفق به شکست دادن حریف خود شد.

لبران جیمز برای شانزدهمین بار در ترکیب تیم شروع کننده ستاره‌های NBA بود و علاوه بر این از رکورد کریم عبدالجبار در دقایق بازی در دیدار ستاره‌ها گذشت.

دیدار‌های بعدی ستاره‌های NBA در شهر‌های ایندیانا پولیس، کلیولند و سالت لیک سیتی خواهد بود.

امروزنیوز این اخبار را از فرارو به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.