تجدید ارزیابی غشهداب کلید خورد

شرکت شهداب ناب خراسان با نماد غشهداب روز یکشنبه گزارش توجیهی افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی خود را بر روی سامانه کدال قرار داد.

www.eghtesadnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس اقتصاد امروز نیوز؛ سایر حوزه ها،  این موضوع باعث شد تا نماد این شرکت مورد توجه سرمایه گذاران قرار گیرد و سهم 9047 ریال به صف خرید برسد. طبق این گزارش شرکت قصد دارد، سرمایه خود را از 1330 میلیارد ریال به حدود 7000 میلیارد ریال برساند که معادل 426 درصد خواهد بود. این افزایش سرمایه از محل سرمایه گذاری شرکت در شرکت بهاران گلبهار (غبهار) خواهد بود.

ارزش تمام شده هر سهم شرکت بهاران گلبهار برای غشهداب 1500 ریال است که طبق گزارش توجیهی در حال حاضر به 17233 ریال رسیده است. انتظار می رود انتشار این خبر بتواند قیمت سهم را در گام اول تا 1000 و پس از آن تا 1200 تومان بالا ببرد. همچنین باید در نظر داشت که وضعیت عملیات شرکت شهداب ناب خراسان نیز از اولین مطلوبی برخوردار است و انتظار می رود حدود 90 تومان سود گزارش کند.

امروزنیوز این اخبار را از اقتصادنیوز به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.